Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Ban Kaldırma Talebi (Lütfen Okuyun !)

Comment below rating threshold, click here to show it.

BBmetincan

Junior Member

10-25-2013

ya allah rızası için 5 günlük banımı kaldırn bayramda 40 tl rp cektim nolur oynıyım walla bida yapmıcam nolur bayram bayram hafta içi açamıom bilgisayarı nolurrrrrr!!!!!!!!!

BBmetincan

Junior Member

10-25-2013

ya allah rızası için banımı kaldırın 70 tl rp cektim topla m bayram olcak die şimdide carım banlandı nolur banımı kaldırın eğer bida cıkarsam sınırsız ban atın allah rızası için

VT Rocany C

Junior Member

10-25-2013

Bugün saat 16 gibi arkadaslarla pvp de oynuyorduk net gitti oyundan ayrılmak zorunda kaldım net gelince tekrar girdim maç bitince uyarı geldi ve 3 gün ban yedim daha öncede internet gitme sorunu yüzünden ban yemiştim lütfen değerlendirin

RhIuOrT

Junior Member

10-28-2013

geçen gün oynarken internetim gitti oyundan çıktın diye ban attı
lütfen banımı kaldırırmısınız

adım RhIuOrT

scotnix

Junior Member

11-02-2013

Az önce oyun daydım ve net gitti.Rapor ettiler ancak bu bilerek yapılan bir ayrılma değildir.
Ban yedim sanırım Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

ludacris23

Junior Member

11-02-2013

ya ttnetin yaptığı bakım yüzünden netim gitti ve oyun yarıda kesildi oyuna girdiğimde 5 günlük ban yemiştim elimde olmayan sebepten dolayı ban yedim o yüzden banımı kaldırırmısınız

TeXaSLeeeBoRaN

Junior Member

11-10-2013

Aynı Sekılde ben banlandım ben nerden bıleyım elektrıgın gıdecegını 7 gun ban yedım admın BANIMIN KALKMASINI RICA EDIYORUM

Shojumaru31

Junior Member

11-11-2013

Bugün oyuna gireyim dedim hesabınız askıya alındı dıyor banımın kaldırılmasını Talep ediyorum

ShanKia

Junior Member

11-11-2013

bilgisayarımın fanı kırıldı ama ben oyundan cıkmamak ıcın dayandım bilgisayarım çok ısınınca cpu yandı çok ağır koku geldiği için bilgisayarı acamadım oyundanda atıldım tabiki 3 gün ban ve bu hafta ıp takviyesi var nick'm ShanKia ban kaldırılmısınız 1 hafta sonra 3 günlük tekrar ban atarmısınız bu hafta çok önemli

Harless

Junior Member

11-16-2013

Benimde aynısı oldu internet çöktü adamlar raport etmiş ban yedim daha 1500 rp çektim yeni takviye aldım ama 3 gün ban yedim takviye gidicek lütfen kadlırın birdahaolmaz. İsmim:Harless