Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Ban Kaldırma Talebi (Lütfen Okuyun !)

Comment below rating threshold, click here to show it.

bLoody3yes

Junior Member

09-27-2013

İnternet kopması yzünden ban yedim lütfen açabilrmisiniz hemde 3 gün nasıl bekleyeym .

xXxHarunxXx

Junior Member

09-27-2013

Dün tam Khazix alıcaktım 200 ip kalmıştıki maçtayken elektrikler gitti ve elektriikler gelince pcyi açtım oyuna girmeye çalıştımki 30una kadar ban yemiyim lütfen yardım!!!

ProAssains

Junior Member

10-03-2013

bendede elektrik gitti 15 dk giremedim ban yemişim bu nasıl iş lütfen ilgilensin riot games

ProAssains

Junior Member

10-03-2013

bende elektrik gitti 15 dk gelmedi oyuna giremedim sonra ban yemişim lütfen yardım edin ilgilensin riot games elektriklerin gitmesi benim suçummu

ncz

Junior Member

10-05-2013

asdf

Crow Smoker

Junior Member

10-06-2013

yahu elektrik gitti 2 dkakika sonra geldi ben oyuna tekrar girdim oyun bittikten sonra ban yedim banımı kaldırın lütfen bu ne ha bire milleti banlıyorsunuz oyundan nefret etmeye başladım ha bire banlanıcaksam ben dota oynarım ne yapayım lütfen banımı kaldırın

KımoNBaBy

Junior Member

10-15-2013

Anlayamadığım bi sebepten dolayı internetim gitti 10 dk içinde hallettim ama el bitmişti sonra 7 gün ban yedim lütfen banı kaldırın yada süresini kısaltın biraz

Brinkomal

Junior Member

10-16-2013

İnternetim kesildi lütfen çarımı açınn ve ben o kadar da kötü oynamadım

J3engi Style Zed

Junior Member

10-17-2013

yha sigortalar attığı için 7 günlük ban yedim benimle alakası olmayan bi sorun yüzünden oldu ltfn banımı kaldırın

VT Rocany C

Junior Member

10-21-2013

Dün akşam oynarken elektrikler gitti 21.10.2013 de açılacak dıyodu açılmadı hesap açın lütfen