Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Ban Kaldırma Talebi (Lütfen Okuyun !)

Comment below rating threshold, click here to show it.

meggas

Junior Member

12-03-2014

ya ben arada acilen çıkmak zorunda kaldım arkadaşlarda zaten iy oynayamıyodular ben biraz idare edioyordum ama .ıkmak zorunda kaldım bilerek olmadı lutfen su banı kaldırın ya. ne zmandır oynayamıyorum. lütfen.

meggas

Junior Member

12-03-2014

bilerek olmadı ya ayrın şu banı adım. KUllANCI ADM mergenn

31cza31 52

Junior Member

12-03-2014

Lever buster uyarısı yedim nasıl kaldıra bilirm yarıdm edrmsin

RuH1453

Junior Member

12-05-2014

Merhaba riot ekibi benim çarım bugün ban yedi modem kablomda arıza oldu onu tamir ettim koptuğu anda oyundaydım oyunda 1 gün ban yemişim lütfen banımı kaldırabilirmisiniz riot kaldırırsanız minnettar kalırım
Arkadaşlarım beni bekliyor onlara mağlup düşmeyim lütfen banımı kaldırırmısınız ...

Ghost13

Junior Member

12-12-2014

birkaç oyuncu aralarında çok fazla küfürlü konuşuyor diye oyundan çıktım ve ban yemişim lütfen bunu düzeltebilirmisiniz

forrestG 1

Junior Member

02-25-2015

benim kuzenim bilgiseyarı dugmesinden kappatı bunun icin 20 dk banladım ve 5 oyun lutfen banımı kaldırın size yalvarıyorum oyunda adım: forrestG1