Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Ban Kaldırma Talebi (Lütfen Okuyun !)

Comment below rating threshold, click here to show it.

Vexas

Junior Member

09-02-2013

Dün saat 21.40'ta dereceli maça girdim.Gayet iyi gidiyordum.Fakat saat 22.15 civarı elektrikler gitti,modem kapandı,istemeden oyundan ayrıldım.Bundan sonra haklı olarak report edildim.Ben olsam ben de ederdim.
Ama elektrikler gittiği için oyundan ayrılmak zorunda kaldım.Elektrikleri takip edemeyeceğim için benim hiçbir suçum yoktu. Yakında İnternet Kafe de olmadığı için hiçbir şey yapamadım . Lütfen banımı kaldırın elektrikleri ben ayarlamıyorum ya !

Eğer bir şekilde kontrol edebiliyorsanız internetin kesildiğini görebilirsiniz.

Joe The Turtle

Junior Member

09-02-2013

Evet benim başıma da geldi aynı şey. Ama sanırım beni report etmediler ban yiyeceğim diye ödüm koptu. Bu elektrik, dolayısıyla da internet kesintisi yüzünden oyundan ayrılma için bir şey yapmaları lazım yetkililerin. Ya da şöyle bir fikrim daha var: Mesela riot puanı ile alınan affedilme hakkı gibi bir şey olsun ban yiyeceğimiz durumda eğer hesabımızda o varsa ban yemeyelim. Bence bu eşya ne kadar pahalı olursa olsun herkes en az 1 tane almak isteyecektir. İnşallah banın açılır. Geçmiş olsun.

Enaylios

Junior Member

09-02-2013

Modem gitti ve oyundan atıldım lütfen banımı kaldırın İsmim : Enaylios

DeadpoolTR

Junior Member

09-12-2013

Arkadaşın evinden girdik oyuna 3 kişiydik net sorunlu olunca oynayamadık 3 afk idik onlar ban yemedi ben yedim ayın 19'una kadar.1 hafta kısa mı ya?Lütfen kaldırın banı kullanıcı adı Antu1907 bilerek çıkmadım bot oyunu atıyorduk zaten.Niye sadece ben?Diğer 2 arkadaş ban yemedi aynı sorundan çıktık oyundan.Ne adaletsizlik bu nasıl sisteminiz var?Riot benimle irtibata geçsin verya banımı kaldırın rica ediyorum.

ConcussionTR

Junior Member

09-18-2013

İlk olarak SELAMUN ALEYKÜM . kardesim oyundayken az afk kaldım 5 dakkalığına bakkala gittim geldiğimde cezalandırılacaksın yazıyordu kardesim hiç bir oyunu yarım bırakmadım bi yardımcı olun lütfen. Şimdiden teşekkür ederim

SHaLaMoNs

Junior Member

09-19-2013

Modem resetledi kendini ondan 2-3 kere netim kesildi carım banned yedi lüften açarmısınız ve lütfen bu kurala bir çare getirin böyle her çıktığımızda ya da net kesildiğinde ban yersek ban atarsanız oyuncular oyundan soğur lütfen banımı açarmısınız.

TeamDarkMan

Junior Member

09-20-2013

Ya Biz İnterneti Ortak Kullanıyoruz İnternet Bizde Olmadığı İçin İnterneti Kapatıp Açıyorlar Bu Durumda İnternet Gittiği İçin Oyunda Kapandı Ve Girdiğimde Ban Yemiş Olarak Gördüm Lütfen Açarmısınız ?

RelBejinn

Junior Member

09-21-2013

Elektrikler gittiği için askıya alındım bunun kaldırılmasını taleb ediyorum ayrıca bugun acılması gerekirken açılmadı sebebini öğrenmek istiyorum

DxAxNxGxExR

Junior Member

09-21-2013

Aynı şey banada oldu elektrikler kesildi oyuna girdiğimde askıya alındım bu işe bir çözüm bulunsun haksız yere banlanmaktan sıkıldım

Rameon

Junior Member

09-21-2013

o kadar oynadığım hesap banlandı açmıyorlar tribunal linkide yok.