Nidalee Oynayanlar .

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

ShunSea

Member

30-08-13, 17:07

Nasıl bir hero buildi skil sıralaması filan hangi kabiliyetler kullanılmalı ? Bide 2 şekilde oynanıyormuş galiba sup ve ap olarak hangisini kasarsam daha iyi olur hangi lanede oynarsam daha iyi olur ? Bildiklerinizi sölermisiniz

Lysoth

Member

30-08-13, 17:11

Nidale oynama yalvarırım hiçbirşeye yaramayan bir karakter tflerde 0 gerçekten 0

Glyph

Member

30-08-13, 17:16

Ben sup başlıyorum adc 3-5 kill aldırıyorum sonra biraz kill alarak kasıyorum zaten oyun sonu 800 üzeri ap oluyo karşı adc apc ye mızrak %90 canını götürüyo ve oyun gg

ShunSea

Member

30-08-13, 17:18

Alýntý:
B**uhan kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Ben sup başlıyorum adc 3-5 kill aldırıyorum sonra biraz kill alarak kasıyorum zaten oyun sonu 800 üzeri ap oluyo karşı adc apc ye mızrak %90 canını götürüyo ve oyun gg
Kardeşim beni oyunda ekleyip sup kasarken aldığın itemleri kabiliyeti filan sölermisin ?

IALpI

Senior Member

30-08-13, 17:18

ilk item tanrıçanın gözyaşı bunu almazsan e skilini basmaya korkarsın baya mana yiyen bi skill build olarak moronellemikom mu ne ismini yazamadım mobilim o itemi al hem mana yenileme hem %20 colldown ve verdigi 75 ap de gayet iyi support gideceksen başlangıcta doranla başlamıcaksın tnrıça gözyaşı altında 180 lik man yenileyen item + totem + pot alıcaksın sonra o dedigim monorellemikon un alt itemi var soldaki gold veriyor zamanla onu alacaksın gold biriksin yine aynı şekil itemi tamamla bundan sonraki itemin rabadon support olsan bile bunu çıkmaya çalış neden dersen nidaleenin e skili ap ne kadar fazlaysa o kadar can doldurur ve adc ne kadar nası supsun sen ap kasıyor yea diye noob noob konuşsada nidalee ap kasmaya mahkumdur adama bi %5 can takviye etmek var bide bi anda adamın canının çeyregini doldurmak ayrıca bu şekilde vurdugun q skili rakibi direk yarı canlı bırakır 2 veya 3 mızrakla garanti kill ama tabi kaçıyor adamlar buildin devamında sihirbaz pabuç sonrada ölümateşi pençesi veya zhonya olarak devam et ama buildi yaparken supportsan totem ihmal etme haritada en az 4 totem bulunsun bittikçe süreleri yenile mesela geldin baseye 880 gold var 860 a yetenek degnegi alabiliyosun ama alma supportsan ward alman gerekiyorsa ward + pot al onu gbidahaki dönüşte alırsın

Apple1907

Member

30-08-13, 17:19

Alýntý:
Support oynayıp oyun sonu 800 ap yapıyosan,

1- Sen bir daha support oynama
2- Totemleri kim alıyo o takımda onu sorabilir miyim, hani adc yi koruma asist falan ?

BloodyHeaven

Member

30-08-13, 17:25

nidalee tfde sıfır diyenler için söylüyorum çoğu kişi öyle sandığı için genelde nidalee focuslanmazlar nasılsa yanımızda damage vuramaz diye fakat kaplan modundayken ve itemlerde cd düşüren pasifler varsa kaplan modundakı q ve e skilli acayip fazla vuruyor özellikle sadece ap değilde lich boğan tarzı itemlerde çıkmışsan nidalee gerçekten iyi bir hero tf ye yönelik yada supporta yönelik oynamayı bilmeyenler için sadece mızraktan ibaret olsada gerçekten her lanede etkili bir hero yeni meta ile top nidalee oynayanlar var sadece onu denemedim item olarakta morellonomikon tanrıçanın gözyaşı ve lich boğan ve ruh gömleği şart bence geri kalan eşyaları ise oyundan oyuna değişecek şekilde almak daha faydalı olacaktır

Glyph

Member

30-08-13, 17:26

Alýntý:
Apple1907 kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Support oynayıp oyun sonu 800 ap yapıyosan,

1- Sen bir daha support oynama
2- Totemleri kim alıyo o takımda onu sorabilir miyim, hani adc yi koruma asist falan ?
adc bi can basıyorum 1k daha ne yapayım saldırı hızı bide tfde de bizden ölen olmuyo :-) bi nami bi janna değil tabi adc koruyacak beraber dalıp alicaklar kill i

Apple1907

Member

30-08-13, 17:31

Alýntý:
adc bi can basıyorum 1k daha ne yapayım saldırı hızı bide tfde de bizden ölen olmuyo :-) bi nami bi janna değil tabi adc koruyacak beraber dalıp alicaklar kill i

Sorun sanırım biraz abartmış olman 800 ap ne demek, standart bir oyunda mid lanede oynayan ap karakter oyun sonunda maksimum 350-400 apyle bitirir oyunu, 800 ap diye bi durum yok hele rankedta, ancak botlarla oynarken yaparsın 800 ap, onaydı lafım 800 ap yapacak item alıyosan totemi kim alıyo diye, supportun öncelikli görevi totemdir gerekirse +2 item alma ama totem al

makaramus

Tamirci

30-08-13, 17:35

SUP OLACAKSAN AP KASMA!!!
mikael, gerçek buz gibi eşyalar yapacaksan yap sup nidalee ye heali %60 saldırı hızı veriyor ve tuzakları %50 zırh kırıyor
AP KASAN NOOBTUR SADECE NİDALEE YE!!!! ÇÜNKÜ ADC KASAMIYOR NİDALEE KİLL ALDIĞI İÇİN!!!
ortada kasacaksan full ap yapacaksın

12