Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT


Akali Rehberi

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Laz Emirhan

Member

08-28-2013

Merhaba Arkadaşlar,
Bu rehber acemi oyunculara daha yararlı olucaktır.
AKALİ
İlk olarak ben kuvvet kitabı ve can iksiri ile başlarım.İlk olarak Q yeteneğime veririm.Rakibinizin koridoru ittirmesine (pushlama) izin verin.6. seviyeye kadar minyon kesin (farm yapma).Rakibinize fırsat buldukça Q yeteneğimle saldırın 6.seviyeye gelince W yeteneğimle rakibinize görünmeden yaklaşın.Ve Q+R+normal saldırı+E+gerekirse tutuştur atın+eğer rakip Flash kullanırsa 2.kere ulti atın. Bu hamleyi yaparken rakibimizin canının saldırmaya uygun olup olmadığına bakmalısınız.

Dizilecek Eşyalar: Başlangıçta Kuvvet kitabı ve can iksiri sonra hextech altıpatlar + sürat çizmesi
Merkürüna adımları + infilak değneği + dev kemeri + Hextech silahkılıç + Rylai'nin Kristal Asası
+ Rabadon'un şapkası zaten bu itemleri geç dizmediyseniz lanede güçlü olursunuz. + lich boğan +Zhonya'nın kumsaati veya Koruyucu melek.

Akalide oynarken çok iyi kasarsanız takım savaşlarında çok fazla kill alırsanız.Bu aslında kötüdür takım arkadaşlarınıza kill bırakmanız gerekmektedir.Eğer siz kastıysanız takımınızın Saldırı gücü taşıyıcısına kill bırakın.Bir çok oyuncu bunu anlamamaktadır.kötü oynayan oyuncuya hakaret etmeyin.Küfür edip size noob deyip feedliyosa serbestsiniz .


Comment below rating threshold, click here to show it.

NMT Horrible

Senior Member

08-28-2013

Kardesim. Ilk olarak ben hiç akali oynamadım ama oynayanlari izledim ve bende almayi düşünüyorum. Akali kullananlar birçok kombo yapıyor.
Hatırladığım kadari ile 3-4 combosu vardı. Sen akaliyi üstünden anlatmissin. Biraz dahs detaya, inceliklerne gitsen fena olmaz.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Laz Emirhan

Member

08-28-2013

Zaten acemi oyuncular için yazdım.Daha ayrıntılı anlatımı daha sonra paylaşıcağım.


Comment below rating threshold, click here to show it.

NMT Horrible

Senior Member

08-28-2013

Paylasinca banada haber ver


1