Akali Rehberi

Comment below rating threshold, click here to show it.

Laz Emirhan

Junior Member

28-08-13, 18:15

Merhaba Arkadaşlar,
Bu rehber acemi oyunculara daha yararlı olucaktır.
AKALİ
İlk olarak ben kuvvet kitabı ve can iksiri ile başlarım.İlk olarak Q yeteneğime veririm.Rakibinizin koridoru ittirmesine (pushlama) izin verin.6. seviyeye kadar minyon kesin (farm yapma).Rakibinize fırsat buldukça Q yeteneğimle saldırın 6.seviyeye gelince W yeteneğimle rakibinize görünmeden yaklaşın.Ve Q+R+normal saldırı+E+gerekirse tutuştur atın+eğer rakip Flash kullanırsa 2.kere ulti atın. Bu hamleyi yaparken rakibimizin canının saldırmaya uygun olup olmadığına bakmalısınız.

Dizilecek Eşyalar: Başlangıçta Kuvvet kitabı ve can iksiri sonra hextech altıpatlar + sürat çizmesi
Merkürüna adımları + infilak değneği + dev kemeri + Hextech silahkılıç + Rylai'nin Kristal Asası
+ Rabadon'un şapkası zaten bu itemleri geç dizmediyseniz lanede güçlü olursunuz. + lich boğan +Zhonya'nın kumsaati veya Koruyucu melek.

Akalide oynarken çok iyi kasarsanız takım savaşlarında çok fazla kill alırsanız.Bu aslında kötüdür takım arkadaşlarınıza kill bırakmanız gerekmektedir.Eğer siz kastıysanız takımınızın Saldırı gücü taşıyıcısına kill bırakın.Bir çok oyuncu bunu anlamamaktadır.kötü oynayan oyuncuya hakaret etmeyin.Küfür edip size noob deyip feedliyosa serbestsiniz .

NMT Horrible

Senior Member

28-08-13, 18:51

Kardesim. Ilk olarak ben hiç akali oynamadım ama oynayanlari izledim ve bende almayi düşünüyorum. Akali kullananlar birçok kombo yapıyor.
Hatırladığım kadari ile 3-4 combosu vardı. Sen akaliyi üstünden anlatmissin. Biraz dahs detaya, inceliklerne gitsen fena olmaz.

Laz Emirhan

Junior Member

28-08-13, 19:01

Zaten acemi oyuncular için yazdım.Daha ayrıntılı anlatımı daha sonra paylaşıcağım.

NMT Horrible

Senior Member

28-08-13, 23:30

Paylasinca banada haber ver