Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

ADC Hero Tavsiyesi

Comment below rating threshold, click here to show it.

IIRedAlertII

Senior Member

01-18-2015

Kasılmış bir drayı durduracak adc yok.Draven al kesinlikle.Evet diğer adclere göre zor olsa da en iyisi.

kinglords410

Junior Member

01-28-2015

Abi ben adc ariyorum ama hem yari tank olcak hemde rangesi uzun yani caitlyn deil waynede gangden kurtulabilecek hasari iyi arkadaslar draven dedi ben zaten basladigimdan beri alismisim draya siz ne dersiniz

KaraBüyü123

Junior Member

01-29-2015

Draven en uygun bencecok güçlü

Wexus

Junior Member

01-29-2015

Alýntý:
Triarii:
League of legends da yeniyim.Sevdiğim hero tarzı adc oldu.Bir adc herosunda aradığım özellikler şöyle;

1-Kaçma skilli bulunsun veya kaçmama yardımcı olacak etkili bir skill bulunsun.
2-Early ve late kısımlarında etkili olabilsin yada ilk 6 leveldan sonra etkili olabilmeye başlasın

Şuan ashe ile oynuyorum.Tristana ile başka bir sunucuda deneyimim olmuştu ve de onda gayet iyiydim zaten aradığım özelliklerin bir çoğu Tristanada var.Örneğin w skilli ile kaçabiliyoruz mid game hariç diğer kısımlarda baya etkili olduğunu düşünüyorum ama yeni bir hero istediğim için şimdilik almayı düşünmüyorum .Turnuvalarda adc olarak oynayan çoğu kişinin tercihi caitlyn ve vayne yönünde oluyor.İşte bu kısımda da bazı sorularım oluyor.

1-Caitlyn ve Vayne neden bu kadar çok favori olarak seçiliyor?
2-Caitlyn ve Vayne'i -oyuna yeni başlamış olmamı da göz önünde bulundurursak- IP biriktirip almam mantıklı olur mu?
3-Bu aralar Corki dikkatimi çekmeye başladı ama birçok dereceli maçlarda tercih edilmemesi de beni biraz korkuttu açıkçası.Sizce nasıl bir hero? Aradığım kriterlere uygun mu?

Öncelikle bu iki şampiyon , aradığın özelliklerine genellikle uygun olanlardır , Caitlyn ve Vayne . Ayrıca ben kesinlikle başlangıç olarak tavsiye edebileceğim bir şampiyondur Vayne . Heyecanını yenebileceğin rahatça oynayıp zor durumda bile skor alıp kaçabileceğin bir karakterdir . Yeni oynayacağın için Caitlyn yada Corki önermem . Bildiğin yada bilmediğin üzere ADC oynarken (AD Şampiyonlarından bahsetmiyorum , Range'i yüksek oyun taşıyan ADC rolünden bahsediyorum @ Master Yi ADC rolüne girmez ) Kite olayı oyununun çok büyük bir safhasını oluşturacağından ve Vayne ile Kite atmak diğer şampiyonlara oranla daha kolay olacağından , Vayne'i öneririm .

Sorularına gelirsek ; Caitlyn ve Vayne TF (Team Figth) sonrası çok rahat gelip ACE (Katliyam) alabilen karakterlerdir . Yani TF'den sağlam çıkabildikleri sürece Maçı kazandırma potansiyelleri çok yüksektir . Corki'nin PickRate'inin düşmesini yeni gelen patchlerdeki Support şampiyonlardaki oynamalar ile ilgili olduğunu düşünüyorum ve ayrıca Corki , Vayne ve Caitlyn'e göre sürekli hasarı daha yüksek olmasına karşın daha zor pozisyon alınan bir ADC . Bu açından sen ADC oynamaya başlayacaksan Vayne ve yanına iyi bir Support al .

Nemesseiz

Junior Member

02-06-2015

[QUOTE=qerva;307430]Bende varus veya cait almayi dusunuyorm hangisini alsam acaba cvp verirsenz sevnirim bide draven iyimidir zormudur cvp pls :Draven kolaydır tabi kullanana dravenın baltarını tutmak kolay değildir tabi o sırada da adama vurcan ama varus kullanıyorum çok kolay ama çok ta yavaş kasılman gerek bence vayn al ama yeni başladıysan cait müthiştir. yardımcı olduysam ne mutlu bana.

lykke li

Senior Member

02-08-2015

Yeniyesen kesinlikle cait derim çünkü menzili en fazla olan şampiyon

ARReST112

Junior Member

02-09-2015

jinx mi daha kolay hero yoksa draven mı daha kolay

NazDemi

Junior Member

02-10-2015

Bende adc ye alıştım adc süper biryer adc kapılırsa oyudan çıkmıyorum başka yere geçiyorum Edit ve tavsiye: miss fortune (bedavalardan değil benim satın aldığım miss fortune u uzun zamandır kullanıyorum) Sizi seviyoruz league of legends ekibi ama güncellenmede sorun yaşıyorum

SpeciaLWoRs

Junior Member

02-25-2015

Bence Yeni başladıysan ashe al sonra adcye alısırsan caitlyn veya varus çok iyidir kardes