en iyi mid karakter

1234511 ... 12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Shaja1at

Junior Member

26-11-12, 19:05

Öncelikle selam.Oyuna başlayalı fazla olmuyor.Beş arkadaş birden oyuna başladık gelişip kendi takımımızı kurmayı düşünüyoruz.Ben bu takımın mid oyuncusu olmak istiyorum.Şimdi sorum şudur en iyi mid karakteri hangisidir ?Oynayışta kolaylık ya da zorluk yönünden nasıldırlar.Şimdilikk oynayabildiğim tek karakter teemo ve ap oynamak hoşuma gidiyor ama çok kolay öldüğümden sıkıldım doğrusu.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

GAZAB GETIREN

Junior Member

27-11-12, 23:24

Her karakter kendince iyidir, her karakterin counterı vardır. "Mide gelince herkesi alır" diye bir karakter yoktur,

Ha eğer Anti-Mage karakter soruyorsan, Kassadin, LeBlanc, Galio ve belki Talon midde çoğu karakteri yenebilecek güçtedir fakat benim favori karakterlerim Zyra, Anivia, Gragas ve Evelynndir.

SpitFire

Member

05-12-12, 13:31

Şuan benim oynadığım en iyi mid karakterleri fizz vlademir ve zed dir. 3 ününde oynanışı çok zordur. Şahsen zor karakterleri oynamayı severim. fizz ve vlademir ile oynamayı öğrendikten sonra kule altından kill almak çok kolaylaşıyor. Zed ise ultisi açıldıktan sonra işler yapmaya başlıyor. Fizz ve vlademirdeki 2 skillde karşı şampiyonların skillerinden kurtulmanı sağlar. Örneğin dariusun ultisi. Fizz ve vlademir ile çok rahat kurtulabilirsin. vlad ve fizz ap karakterlerdir. Zed ise ad. Başkan sorun olursa cevaplama hazırım

yuno44907

Member

06-12-12, 11:36

En iyi mid karakter en uzaktan vuran ve en hızlı koşan karakterdir. Midde kuleler birbirine çok yakındır ve bu çok önemlidir. Bu sebepten ötürü Twitch çok uzaktan saldırdığı için ve bazı diğer karakterler de hem hızlı koşup koridorlara yardım edebildiği için hem de uzaktan vurduğu için ve bazıları da destek karakteri olup da gidip bütün canı azalanları iyileştirdiği için mid olabilir. Yani ortayı hallettikten sonra canı azalmış arkadaşlarını iyileştirip yerine geri dönmen kötü bir fikir değil çünkü sen bölümün tam ortasındasın ve herkese yakınsın dolayısıyla uzaktan vuran destek karakterleri mid gidebilir bazen.

Kuchiki Byakuya

Senior Member

08-12-12, 18:40

Alýntý:
yuno44907 kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
En iyi mid karakter en uzaktan vuran ve en hızlı koşan karakterdir. Midde kuleler birbirine çok yakındır ve bu çok önemlidir. Bu sebepten ötürü Twitch çok uzaktan saldırdığı için ve bazı diğer karakterler de hem hızlı koşup koridorlara yardım edebildiği için hem de uzaktan vurduğu için ve bazıları da destek karakteri olup da gidip bütün canı azalanları iyileştirdiği için mid olabilir. Yani ortayı hallettikten sonra canı azalmış arkadaşlarını iyileştirip yerine geri dönmen kötü bir fikir değil çünkü sen bölümün tam ortasındasın ve herkese yakınsın dolayısıyla uzaktan vuran destek karakterleri mid gidebilir bazen.
nevrim döndü...

Extalasion

Member

08-12-12, 21:20

Kuchikî Byakuya darius nerflencekmi ?

Poisoned Kiss

Senior Member

09-12-12, 01:20

dariusun nerflenmesi için hiçbir sebep göremiyorum.

HF Tormendus

Member

27-12-12, 11:35

ben malzahar alıyorum en çok e skili farmı kolaylaştırıyor ve mana kazandırıyor pasifiyle beraber hemde karşıdakine bedavadan damage vuruyorsun.ultisi dışındaki skilleri tek adama odaklı deil bütün rakiplere vurabiliyorsun gerçekten damage i ve skillerin ap yüzdesi fazla güzel bir karakter dikkat istiyor sadece

K1LL4FuN

Junior Member

29-12-12, 18:15

ziggs en iyi mid herosudur fakat benim dışımda çok oynayan görmedim. ultisini kullanabilirsen diğer kulelere de kısa sürede yardımın olabilir. yaklaşık 4 aydır en çok oynadığım herodur. oyunun başından sonuna kadar kasma sıkıntısı yoktur. tek kötü yanı takımı sırtlayacak bi hero değildir. ama sen 5 kişi oldugunuzu söylüyorsun eğer takımı sırtlayacak bi oyuncunuz varsa hiç düşünmeden ziggs al oyun boyunca çok eğlenirsin.

Cabbar41

Junior Member

29-12-12, 22:49

Kod bilen varmı ?

1234511 ... 12