Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT


PvP.net Patcher Kernel Yanıt Vermiyor...

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Hannibal King

Junior Member

08-02-2013

Arkadaşlar ben bu hatadan dolayı çok çektim. Format attım her şeyi yaptım ama bir türlü olmadı. Ama en sonunda başardım ve bu başarımıda sizinle paylaşmak istiyorum. İnternette çoğu kaynakta kesin çözüm yok. Benim anlatıcağım çözümde %100 olmayabilir. Ama şunu söylebilirim ki her yolu denedikten sonra ben bu hatayı ortadan kaldırdım o yüzden inşallah işinize yarar.

1. Windows'unuzun güncel değilse güncelleyin. (önemli)
2. Framework programı zaten hem windows güncellemesinde bilgisayarınıza yüklenmekte hem de lol tarafından yeni setupta artık yüklenmektedir. Ama siz yinede emin olmak için yüklü olup olmadığını kontrol ediniz. Yüklü ise güncel olduğunu kontrol ediniz.
3. Lol simgesine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

Evet arkadaşlar buraya kadar söylediklerim windowsun güncel olması dışında çoğu forumda yazmakta. Eğer hala aynı hatayla karşılaşıyorsanız gelelim fasulyenin faydalarına Ben Windows 7 kullanıcısı olduğum için Windows7 şeklinde anlatıcam.

1. Öncelikle Bilgisayarım'a sağ tıklayıp özellikler diyin. Sol tarafta 4 tane seçenek olur. Ordan sistem korumasına girin. Burdan gelişmişe gelip performans bölümünün ayarlar kısmına girin. Ordan da Veri Yürütme Engellemesine gelip Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç deyin. Sonra Ekle'den C veye D onu ben bilmem siz bilirsiniz Riot Games/League of Legends içinde lol.launcher seçin. Aynı şekilde lol.launcher.admin ide seçin. Sonra uygula ve tamam diyip bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sonrada launcher bir daha açmayı deneyin. Eğer lol hatasız açılırsa tamamdır ama yine aynı hatayı verirse telaşlanmayın. Bırakın lol simgesi kalsın ekranın ortasında. Sakın bu yine hata verdi programı kapat demeyin. Bırakın kalsın Siz gidin içeri TV izleyin bir şey yapın unutun PC'yi büyük bir ihtimalle geldiğinizde launcher açılmış ve kendi kendine güncelleme yaparken bulucaksınız :)Şahsen bende öyle oldu. Ben pc'ye sırf bu yüzden 4 kere format attım. Ama en sonunda bu şekilde başardım. Ama söylediğim gibi kesin ve kesin olarak windows'unuzun tamamen GÜNCEL olduğundan emin oldun. Eğer yardım edebildiysem ne mutlu bana.


Comment below rating threshold, click here to show it.

McCagatay

Junior Member

04-25-2014

Edemedin kusura bakma


Comment below rating threshold, click here to show it.

Patic

Junior Member

06-30-2014

Ben şöyle bir yoldan gittim masaüstündeki lol e sağ tıklayıp özellikler.oradan da uyumluluğa gelip onu Windows XP (Service PAck 2) yi seçtim uygula ve tamam dedim.sonra senın dedgın gıbı veri yürütme engellemesi yaptım ve açıldı. bunu denersenız olur.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Ettolian1

Junior Member

07-29-2014

Sen varya adamsın.


Comment below rating threshold, click here to show it.

GoddeR

Junior Member

12-13-2014

Kardeş yaptım olmuyor kaç gündür uğrşıyorum ne yaptıysam olmadı forum forum geziyorum vallahi çok bunaldım gecem gündüzüme girdi nasıl olacak böyle bilmiyorum. Bazen kernel hatası veriyor . bazende League Of legends yazısı gelıyor gidiyor ama launcher yok piyasada . herşeyi yaptım yahu forumda ne gördüysem . güncelleme desem herşeyini güncelledim pcnin frameworkler directxler herşeyi güncelledim ekran kartı o bu şu sil baştan kur herşey napıcağımnı şaşırdım artık. BİR ÇÖZÜM LÜTFEN


1