Patch açılırken %33'de takılıyor

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

jelipoon

Junior Member

29-07-13, 16:16

Selamun Aleyküm

Arkadaşlar forumu inceledim azda olsa bu konu ile birsürü mesajlar gönderilmiş. Aynı hata bendede var %33 ' de takılıyor sonra %0 ' a iniyor sonra tekrar %33 de takılıyor vs. Bana Serveri tr yap kapat aç dediler düzelmedi.Google'de araştırmalar yaptım bu hatayla alakalı yalnız bir çözüm bulamadım.

Bu hatayı çözebilen arkadaş varsa lütfen bir yardım edin arkadaşlar patchi 19 saat açık bıraktım ve aynı hata düzelmedi. Lütfen bu hatayı çözen birisi yardımcı olsun

Hata fotoğrafda görüldüğü gibidir

http://n1307.hizliresim.com/1c/x/qxhkg.jpg

jelipoon

Junior Member

29-07-13, 18:56

Sorunu çözüpte yardım edecek yok mu arkadaşlar? ya da bu hatayı sadece ben mi alıyorum? bir yardımcı olun lütfen

CrystalStar

Junior Member

30-07-13, 01:14

Sorunun aslında bir sorun değil.Yani orda her ne kadar yüklenmiyormuş gibi gözüksede yükleniyor.Bunun en iyi çozumu sabır bırakıcan bilgisayarı açık başka işlerle uğraş.Eğer yükleneni görmek istiyosan sağ üst kısımdaki ayarlar sekmesinden kişiden kişiye aktarmaya izin ver'i işaretle.Biraz bekle ve işte sorun çözüldü.

jelipoon

Junior Member

30-07-13, 16:01

Dün 20:00 da patchi atıp pcye hiç ellemedim. Bu sabah 10:00 gibi baktığımda dünkü dosyanın ismi yazıyor ve hala yüklenmemiş daha ne kadar beklemek gerek? bunu bir açıklasanız çok iyi olur. 5 Gündür Böyle bir yardımcı olun.

Surqe0n26

Junior Member

30-07-13, 17:23

Aynı sorun bendede var kardeşım virus programını , güvenlik duvarını ne varsa kapadım virus giricek dıye korkuyorum

jelipoon

Junior Member

30-07-13, 20:40

Bu sorunu çözebilen hiç kimse yok mu yani? nasıl iş arkadaş bu ?

PeNTH0SıIı

Junior Member

06-08-13, 12:43

aynı sorun bendede var cozum ıstıyorum artık

NerflenmisHero

Junior Member

06-08-13, 15:15

Nabın şimdi Wiondows 8 falan çözüm önerilim olucaktı bi araştırıyım bendede oluyordu ama çözmüştüm galiba .C Lolün klasörüne girip bi dosyayı siliyoduk ama neydi he doğru lol patcıhmı neydi

Draınox

Member

22-03-14, 00:06

onar yapın 20 dk sonra ıner
bende oldu 4gundur denıyodum

Ritmiq

Junior Member

08-04-14, 21:59

Beyler acilen yardim lütfen ya %33 de takiliyor -14 saniye diyor ne dediyseniz yaptim acil yardim

123