Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Hatalar ve Çözümleri

Comment below rating threshold, click here to show it.

ColifeXis

Junior Member

09-06-2013

oyuna tıklıyorum 1 saniyelik siyah bir ekran ve kapanıyor internet baktım dosyalarla ilgili fakat bende RADS/solutions dosyası boş bi yardım lütfen

sadaf1327

Junior Member

11-09-2013

bende internet var ama yinede internet hatası veriyor
bunun sebebini ve çözülümünü bilen varsa söyleyebilirmi?

FlippyHell

Junior Member

11-09-2013

]arkaşlar benımde oyuna gırerken sorun var play lole tıklıyorum ortada league of legend yazısı gelıyo sonra 2 sanıye ıcınde sıyah ekran gelıp kapanıyo lutfen yardım edin

xxHIYARxx

Junior Member

11-09-2013

bende her şey güzel de şöyle bi sorun var oyunu bitirdikten sonra ip ve xp vermio ve oynadığım oyunlar oyundan sonra karşılaşmalar ekranında gözükmüyor.

FlippyHell

Junior Member

11-09-2013

arkaşlar sorunu bılen yokmu

Kai Dranzer

Junior Member

11-15-2013

Merhaba Arkadaşlar

Benim bi problemim var onunla ilgili yardım edebilirmisiniz diye sormak için rahatsız ediyorum
Sorunum;Leptobuma format attım ve lol yükledim fakat 30mb setupdan sonra lol tıkladıgımda siyah olarak 1-2 saniye geliyo ve gidiyo bunun nedenini bilen bir arkadaşımız bana yardımcı olabilirmi?

AaTrol

Junior Member

11-19-2013

Arkadaşlar bendede oyunu açarken siyah ekran gelme sorunu vardı.Oyunu bilgisayara format atmadan önce oynuyabiliyordum.Sonradan aklıma Ekran kartının Driver ı geldi yükledim. Şu anda sorun Yaşamıyorum .Sorunu olanlar driver larını güncellemeyi denesinler. Yardım edebildiysem ne mutlu bana...

ProoKuzey

Junior Member

11-24-2013

Yeter kafayı yiyeceğim lütfen yardım edin,pc ye format atınca böyle oldu oyun onardım düzelmedi driverler güncel,ancak format orj.değil windows update atamıyorum,ve SP2 hakkında şeyler söylenmiş doğrulama istediği için indiremedim,lütfen yardım edin,oyunu açarken hero seçiminden sonra League of Legens (TM) Launcher ve Generic Host Process for Win32 Services çalışmayı durdurdu hatası geliyor,formattan öncede oyuna girerken Oyun Çöktü hatası veriyordu repair atıp girebiliyordum,lütfen ikisininde çözümünü yazın onlarca konu var 1 çözüm yokhttp://s1311.hizliresim.com/1h/s/uuw54.png (http://s1311.hizliresim.com/1h/s/uuw54.png)

JasoNTwisT12

Junior Member

12-23-2013

oyun simgesi geliyor am
a başlangıç ekranı gelmiyo

JasoNTwisT12

Junior Member

12-23-2013

play tuşu gelmiyor yardım ederseniz sevinirim