Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Update sorununa çözüm

Comment below rating threshold, click here to show it.

KenSei35

Junior Member

02-04-2013

bende oyuna giriyom ama login ekranı gelmiyo oyun hala devam ediyo dio bağlanmıyo onun yüzünden 1 günlük ban yedim

BannnKai

Member

02-04-2013

Alýntý:
KenSei35:
bende oyuna giriyom ama login ekranı gelmiyo oyun hala devam ediyo dio bağlanmıyo onun yüzünden 1 günlük ban yedim

Buradakiler (http://tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=6869) işe yaramazsa Destek'e ticket atarsanız Riot Türkiye yardımcı olucaktır.

Jannis

Junior Member

02-04-2013

hacı dedigin herşeyi yaptım hala aynı hata çıldırcam bi yardım etsenizz

Snaxx

Junior Member

02-13-2013

abi yaptım oyuna girdim
ancak bir maca girdigim anda oyundan atıyor ve onun yüzüden ban yicem ve siz okuyana kadar ban yemis olacam

Snaxx

Junior Member

02-13-2013

ya abi 10 defa denedim olmuyorrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!1

Snaxx

Junior Member

02-13-2013

abi oyun a girdim ve oyundan attı
yeniden baglan diyorm ancak bi error veriyo tam giricekken bug deyip atıyor lütfen yardım abi

JaNoKa

Junior Member

02-14-2013

Alýntý:
ManKurt:
Merhaba arkadaşlar yeni gelen update den sonra büyük bir kısmınız oyuna giremediniz update sorunu yuzunden bende giremedim tabi ama çözüm yolları aradım ve buldum kısa ve öz olarak aşağıdakileri yaparsanız oyunu pach yapabilirsiniz kesin bi çözümdür

Riot Games adlı klasörün içine girelim nasıl oldugunuda göstereyim

c:/ veya d:/
program files/Riot Games/League of Legends/RADS/projects/lol_air_client/releases/burda birtakım numaralar olucak sizde kaç bilmiyorum bende 0.0.0.222 yazıyor onun içine de girelim ve içerisinden şunları silelim

*releasemanifest
*S_OK

sildikten sonra oyunu başlatıp pach yapabilirsiniz

iki dosyayı silin demişsiniz sildikten sonra oyunu açtım yine aynı sorun tekrar baktım dediğiniz dosyaya silmeme rağmen geri gelmiş ikisi de lütfen yardımcı olur musunuz

BlackViking007

Junior Member

03-02-2013

Alýntý:
ManKurt:
Merhaba arkadaşlar yeni gelen update den sonra büyük bir kısmınız oyuna giremediniz update sorunu yuzunden bende giremedim tabi ama çözüm yolları aradım ve buldum kısa ve öz olarak aşağıdakileri yaparsanız oyunu pach yapabilirsiniz kesin bi çözümdür

Riot Games adlı klasörün içine girelim nasıl oldugunuda göstereyim

c:/ veya d:/
program files/Riot Games/League of Legends/RADS/projects/lol_air_client/releases/burda birtakım numaralar olucak sizde kaç bilmiyorum bende 0.0.0.222 yazıyor onun içine de girelim ve içerisinden şunları silelim

*releasemanifest
*S_OK

sildikten sonra oyunu başlatıp pach yapabilirsiniz

arkadasım hepsini denedim olmuyor, RADS klasörüne girip solutions isimli klasörün içindeki herşeyi silin oyundasınız

GoldenHero

Junior Member

03-02-2013

gençler bende adope.dll takılıyor bunu yaprsam geççekmi

GoldenHero

Junior Member

03-02-2013

gençler dün ymaa geldi bugün oyun açılmadı nasıl bir şey ya adope.dll güncelliyemiyor canım sıkıldı riot aldım fln şimde oyun açılmıyor oyunu tamemen sildim tekrar kurdum tekrar indirdi canımı sıktı yardımmm