Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Update sorununa çözüm

Comment below rating threshold, click here to show it.

TRxJoKeR

Junior Member

12-06-2012

%33 te kalıo kafayı yıcem lutfen yardım

TRxJoKeR

Junior Member

12-06-2012

%33 te kalıo kafayı yıcem hergun yama mı atıyorsunuz??

ManKurt

Member

12-09-2012

% de 33 de kalıyorsa yazılanları yapın olmuyorsa tekrar yapın kesin olucaktır arkadaşlar

WARArés

Junior Member

12-16-2012

Bana yardim edebilirmisin kardes
ark girdik oyuna son guncelemeden sonra 2 arkadasim daha benim gibi

oyun kuramiyor

cevap vermenizi arz ederim yardimlarinizi bekliyorum

Sansaroz

Junior Member

12-18-2012

▼%33 sorunu varsa lol un dosya konumunu açıp lolauncheradmin e tıklayıp açın kesin çözüm

Sansaroz

Junior Member

12-18-2012

saolasın kardeişm çok işe yaradı sayende kurtuldum sonunda şundan

ManKurt

Member

01-17-2013

Önemli deil Herzaman

Crungo

Junior Member

01-17-2013

Adım1 in %99 unda tıkalı kalıyor ya dediklerini bir kaç defa denedim ama yine olmadı..

PeNTH0S

Junior Member

01-18-2013

yaw hem hatalısınız hemde mıllete ıskence cektırıyorsunuz verdıgınız lınk 2 3 saat surebılır dıo :S

PeNTH0S

Junior Member

01-18-2013

Merhaba arkadaşlar yeni gelen update den sonra büyük bir kısmınız oyuna giremediniz update sorunu yuzunden bende giremedim tabi ama çözüm yolları aradım ve buldum kısa ve öz olarak aşağıdakileri yaparsanız oyunu pach yapabilirsiniz kesin bi çözümdür

Riot Games adlı klasörün içine girelim nasıl oldugunuda göstereyim

c:/ veya d:/
program files/Riot Games/League of Legends/RADS/projects/lol_air_client/releases/burda birtakım numaralar olucak sizde kaç bilmiyorum bende 0.0.0.222 yazıyor onun içine de girelim ve içerisinden şunları silelim

*releasemanifest
*S_OK

sildikten sonra oyunu başlatıp pach yapabilirsiniz

mankurt arkadasımızın dedıklerı dogru 1. olmuyor ama 2.kez yaparsanız oluyor ve aynı dosyayı 2. kez sılınce lol.exe admınden yukleme yapın suan oldu ve oyundanyım