windows 8

Comment below rating threshold, click here to show it.

benbuyumbbk

Junior Member

13-11-12, 19:23

merhaba riot games çalışanları ;

ben işletim sistemi Windows 8 olan bir bilgisayar sahibiyim. Ancak oyunu bir türlü kuramıyorum. setup iniyor ancak açılmıyor. Acaba oyun Windows 8 uyumlu değil mi? Yoksa benim bilgisayarımda bir takım sorunlar mı var? Bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen bu konuda yardımcı olunuz. e-posta adresim: ogiogi1997@hotmail.com

scaleo111

Junior Member

13-11-12, 21:59

Aynı sorun bende de mevcut. Bu konu hakkında herhangi bir çözüm öneriniz var mı?

benbuyumbbk

Junior Member

14-11-12, 17:08

Bana göre bu oyun Windows 8 uyumlu değil ve bu oyunun acil bir şekilde uyumlu olması lazım çarıma giremiyorum

DaggerOfPast

Junior Member

14-11-12, 18:07

Yanlış hatırlamıyorsam euw forum'unda uyumlu olduğu yazmış ama ben de .exe'yi açamıyorum nasıl olur böyle birşey? Odin bir cevap alabilir miyiz lütfen?

bestowaLL

Junior Member

14-11-12, 20:12

Bende windows 8 kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok. Başka birşeyden kaynaklanıyordur. Win 8 ile LoL uyumlu arkadaşlar.

bestowaLL

Junior Member

14-11-12, 20:13

Bende Windows 8 kullanıcısıyım herhangi bir sorun olmadan yükleyebildim. Ve Şuanda sorunsuz oynuyrum arkadaşlar. başka bir sorun olabilir ?

benbuyumbbk

Junior Member

14-11-12, 21:10

yalnız Windows 8 benim en son sürümü ve orijinal bununla bir alakası varmıdır ya da anti-virüs programım ise kaspersky internet security 2013 lütfen yardımcı olun

benbuyumbbk

Junior Member

14-11-12, 21:11

cidden odin de yardım etsin sorun çözülmüyor bütün bölgeleri denedim açılmıyor exe

DaggerOfPast

Junior Member

15-11-12, 03:08

abi önemli olan soru şu tamamen bilgisayar formatlayıp 0dan kurdunuz mu win8'i yoksa win7 upgrade olarak mı? benim makineyi tamamen formatlayıp win8 yüklemeden önce normal win8de çalışıyordu şimdi .exe'yi açamıyorum. makine direk kullanamıyor açmıyor bile ODIN lütfen bize bir açıklama yap yada ürün müdürüm siz de açıklama yapabilirsiniz bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

benbuyumbbk

Junior Member

15-11-12, 16:31

DaggerOfPast ben yeni bilgisayar aldım ve ona lolü kuramıyorum bilgisayar Windows 8 olarak vardı başından itibaren ben kendim kurmadım ya da format atmadım daha direk aldığım haliyle kurmaya çalıştım ancak setup exe çalışmıyor basıyorum uyumluluk diyor evete basıyorum hiçbir şey çıkmıyor. Lütfen bana bu konuda yardımcı olunuz