Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT


Şampiyon Tanıtımı: Gölgelerin Efendisi Zed

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Riot Mito

Ağ Projeleri Sorumlusu

11-13-2012Şampiyon Tanıtımı’nın bu bölümünde tanıtacağımız Gölgelerin Efendisi Zed, ustası olduğu yasak usüller gibi; öğrenmesi zorlu ama oynaması da bir o kadar keyifli. Hem YG hem de ormancı olarak oynanabilen bu suikastçı, ölümcül yeteneklerini kullanarak Canlı Gölgelere kumanda ediyor, Çifte saldırılarıyla rakiplere birden fazla noktadan saldırıyor. Çatışma yoğunlaştığında, Zed bir Canlı Gölge ile yer değiştirerek kaçabiliyor veya kaçmakta olan bir rakibe ölümcül darbe indirebiliyor. Bu videoda Zed’in yetenekleri, örnek rünleri ve kabiliyetleri hakkında bilgi edinecek; rakiplerinizi ölüme götürecek tüyolar alacaksınız.

Zed hakkında daha fazla bilgi için aşağıdakilere göz atın:


Comment below rating threshold, click here to show it.

Keminsster

Junior Member

11-13-2012

Zedin packlerini yükledi fakat karakter gözükmüyor markette eklenmedimi yoksa sorun bende mi ?


Comment below rating threshold, click here to show it.

Rengur Stahp

Junior Member

11-13-2012

Sizin yapacağınız iş böyle olur eu sv de zed free deydi. Free olduğundan herkes denicekti isteyen beğenmeyip almıcaktı sizde fırsat bilip getirmediniz freeden çıktığı gün getirdiniz şimdi merak eden almak zorunda sırf para işiniz gücünüz


1