Zed Rehber

Comment below rating threshold, click here to show it.

DmReaper

Junior Member

15-06-13, 18:37

.

Triaria

Junior Member

16-06-13, 12:00

zed çok iyi hoşta en uyuz olduğum şey tam dalıyorum adamların arasına bi bakıyorum enerji bitmiş

foymd

Senior Member

16-06-13, 13:29

yanılıyorsun zede kanasusamış keyfi bir itemdir. birden girip hasar vermen için yoummu yada karabalta çıkman lazım.daha sonra koridorda kalmak için mahvolmuş. bu 2 item varsa rahat bir şekilde adc yada kof birilerini avlayabilirsin. dediklerin çok saçma yani zede kanasusamış? tmm ad veriyor fakat bir işe yaramaz.

yoummu - karabalta defans için malmortius eger ap leri yoksa gerek yok. sonra mutlaka mahvolmuş çıkacaksın.öndeysen ebedi çıkabilirsin. ayakkabın ionia olmalı defans olarak warmog yada koruyucu melek. eger bu dediklerimi çıkarsan rakip tek gezmeye korkar hale gelir.

saydıgım 2 itemin combosunu yaparsan çok etkili olabilirsin. warmog (görüntüsü ile) focus yemeni ve daha uzun süre hayatta kalmanı saglar. bu kadar dedigin itemleri çıkarsan yanlış olur.

Diablo46

Senior Member

16-06-13, 13:48

konuya girme gereği duydum 3-4 aydır zed kasıyorum 1 ay zedden başka champ oynamadığım oldu bi hayli tecrübeliyim öncelikle zede ebedi kılıçta neymiş zedin kritiğe ihtiyacı yok zaten ani hasarı bi hayli fazla kritik vurmasına gerek yok. ben duruma göre ilk kara balta veya mahvolmuş kralın kılıcı çıkıyorum genel olarak kara baltayı önce çıkarım sonra mahvolmuş sonra karşıda ap şampiyon sayısı fazlaysa malvortiusun ağzı eğer ad şampiyon fazlayla donmuş balyoz sonra karayel duruma görede kanasusamış veya son fısıltı. zedle oynadığım zaman troll,afk,feeder yoksa hep kazanıyorum bazen afk olsada kazanıyorum feeder olsada kazanıyorum troll olsada kazanıyorum ama genellikle feeder troll gelince kazanamıyorum ama kazandığımda oluyor.