Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT


Zed Rehber

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

DmReaper

Junior Member

06-15-2013

.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Triaria

Junior Member

06-16-2013

zed çok iyi hoşta en uyuz olduğum şey tam dalıyorum adamların arasına bi bakıyorum enerji bitmiş


Comment below rating threshold, click here to show it.

foymd

Senior Member

06-16-2013

yanılıyorsun zede kanasusamış keyfi bir itemdir. birden girip hasar vermen için yoummu yada karabalta çıkman lazım.daha sonra koridorda kalmak için mahvolmuş. bu 2 item varsa rahat bir şekilde adc yada kof birilerini avlayabilirsin. dediklerin çok saçma yani zede kanasusamış? tmm ad veriyor fakat bir işe yaramaz.

yoummu - karabalta defans için malmortius eger ap leri yoksa gerek yok. sonra mutlaka mahvolmuş çıkacaksın.öndeysen ebedi çıkabilirsin. ayakkabın ionia olmalı defans olarak warmog yada koruyucu melek. eger bu dediklerimi çıkarsan rakip tek gezmeye korkar hale gelir.


saydıgım 2 itemin combosunu yaparsan çok etkili olabilirsin. warmog (görüntüsü ile) focus yemeni ve daha uzun süre hayatta kalmanı saglar. bu kadar dedigin itemleri çıkarsan yanlış olur.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Diablo46

Senior Member

06-16-2013

konuya girme gereği duydum 3-4 aydır zed kasıyorum 1 ay zedden başka champ oynamadığım oldu bi hayli tecrübeliyim öncelikle zede ebedi kılıçta neymiş zedin kritiğe ihtiyacı yok zaten ani hasarı bi hayli fazla kritik vurmasına gerek yok. ben duruma göre ilk kara balta veya mahvolmuş kralın kılıcı çıkıyorum genel olarak kara baltayı önce çıkarım sonra mahvolmuş sonra karşıda ap şampiyon sayısı fazlaysa malvortiusun ağzı eğer ad şampiyon fazlayla donmuş balyoz sonra karayel duruma görede kanasusamış veya son fısıltı. zedle oynadığım zaman troll,afk,feeder yoksa hep kazanıyorum bazen afk olsada kazanıyorum feeder olsada kazanıyorum troll olsada kazanıyorum ama genellikle feeder troll gelince kazanamıyorum ama kazandığımda oluyor.


1