Taze kan ne kadar sürüyor

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

TCHORT

Senior Member

15-09-13, 09:50

Alýntý:
gerçek pro kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
taze kan da 0lp nin altına düşemiyorsun ama ne kadar kalıyor bilmem bilen var mı?
14 gün kalıyor.

RAW Bertaraf

Senior Member

15-09-13, 11:54

7 gün diye biliyorum

angrytiger

Senior Member

15-09-13, 12:05

Alýntý:
sonbahar321 kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
bok yaramıyo! o varken 2 küme birden atlıyorsun. gümüş5 to gümüş3 mesela. yani bok yok!!
Beyler takmayın böylelerini sadece konuyu trollemeye çalışıyor. Bunları ne kadar uzaklaştırsan da yenileri geliyor yapacak bir şey yok.

im Apeiron

Senior Member

15-09-13, 12:16

Alýntý:
sonbahar321 kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
bok yaramıyo! o varken 2 küme birden atlıyorsun. gümüş5 to gümüş3 mesela. yani bok yok!!
1 gün içinde gümüş 4 ten gümüş 3 e gümüş 3 tende gümüş 2 ye çıktım. 2 küme birden falan atlatmadı.

Sideral

Senior Member

15-09-13, 12:51

daha fazla lp kazanıyorsun , ayrıca serilerde 2 küme birden atlamak mümkün . süresini tam olarak bilmiyorum

OxyMoron

Junior Member

19-01-14, 03:41

Arkadaşlar taze kan varken eleme maçlarına kalıp kazanırsanız,iki küme birden atlarsınız,belli bir süre boyunca ne kadar maç kaybederseniz edin ligden düşemezsiniz,fazladan lp gelir.Kısacası sonabahara herkes tepki göstermiş fakat bilgisi doğru adamın

KAYI Artun

Senior Member

20-01-14, 03:34

Alýntý:
OxyMoron kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Arkadaşlar taze kan varken eleme maçlarına kalıp kazanırsanız,iki küme birden atlarsınız,belli bir süre boyunca ne kadar maç kaybederseniz edin ligden düşemezsiniz,fazladan lp gelir.Kısacası sonabahara herkes tepki göstermiş fakat bilgisi doğru adamın
Hocam 5 maç win streak ile tek lig atladım ben? Fatal Error..!

http://forums.tr.leagueoflegends.com...ad.php?t=56831

Vâlex DeLone

Senior Member

20-01-14, 15:07

taze kan ken lig düşmüyorsun diyen kişi yalan söylüyor cunku ben düstüm maç kaznaıp 0 lp ye tekrar dus bi daha kaybet bak bakalım dusuonmu dusmuyomu taze kan neyse , 100 maç yaptıkdan sonra yazan bu kumede 100 maç attı yazısı da o anlamda cok lp geldiği dogru ama o da win lose arasındakı farktan kaynaklanıor.

makaramus

Senior Member

20-01-14, 15:45

2 küme birden atlamaya yaramıyor. etkisi biraz karmaşık aslında... çok büyük bir + sı yok ama doğru kullanılırsa çok iyi bir şey
kazandığım LP yi ÇOK ve kaybettiğin lp yi BİRAZ azaltıyor(meslea 20kazanıp 20 kaybediyorsan 30 kazanıp 15 kaybediyorsun) ve en zorlayan terfi yerleri olan gümüş1 altın 1 platin1 alanlarında gelen lp yi 5-6 tarzı değil 25 tarzı bir değerde tutuyor
yani:Taze kanla çok hızlı bir şekilde 1. kümelere yükselebilirsen terfiye ulaşman kolay

FF PhantaSo

Junior Member

22-01-14, 09:52

taze kan varken 2 küme birden atlarsınız.. örnegin altın 3 sünüz taze kan varken seriye geçip serideki 3 maçın 2 sini kazanarak altın 1 e geçmiş olursunuz..Ancak taze kan varken altın 1 den plat 4 e geçemezsiniz.. Umarım istediginiz cevabı vermişimdir iyi oyunlar =)

123