Evelynn hakkında bilgi alabilir miyim?

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Pensar

Member

12-05-13, 00:42

Evet, başlıktan da anlaşıldığı gibi, almak istiyorum ama tereddütteyim. Pek aktif seçilen bir şampiyon olmadığı için bir kusuru vardır diye düşünüyorum. Öte yandan görünmez ve hızlı olan şampiyonlar daima ilgimi çekmiştir.

Fikirlerinizi bekliyorum.

mumin rengar

Senior Member

12-05-13, 10:08

Ben evelyn çok büyük bir zevkle kullanıyorum gerçekten çok harika hero ama nerf yediğinden beri taktikle oynanması gereken bir hero düz dalıp skilleri kullanacağın bir hero değil . Çok az birşey buff lazım bence ilk hali çok güçlüydü şimdiki hali çok güçsüz ama oynaması gerçekten çok ama çok zevkli bir hero gangları harika yapıyor q nun bekleme süresi adam sürekli hasar vermeni sağlıyo. Ve w skilli ile tüm yavaşlatılmalardan kurtuluyor oynaması biraz zor bir hero olsada tavsiye ederim güzel

Pensar

Member

12-05-13, 11:53

Aldım gitti. Teşekkürler, çok ilgimi çekti.

Ahdi

Senior Member

12-05-13, 14:38

Dünyanın en iyi ninja gank atan şampiyonudur evelynn.
Ben de severim ve ad de ap de kasabilirsin. Hatta ikisini aynı anda da kasabilrisin. Yalnız late'de biraz zayıf kalıyor bu yüzden sıkıntı yaşayabilirsin.

Pensar

Member

12-05-13, 16:03

Ap kasmazsak yetenekler pasif kalıyor, ad kasmazsak e'den hareket hızını almış, almamış, bişey değişmiyor. Fazla nerf yemiş sanki. Ve ultisi hiçbir işe yaramıyor. Bir ulti kadar etkili değil. Ulti bişeyleri lehine çevirebilmeli ama ultiyle q'dan daha az vuruyorum ve gerçekten işe yaramıyor.

mumin rengar

Senior Member

12-05-13, 18:52

Evelyn ultisini ilk olarak kullanıcaksın kardeşim anca o az %12 mevcut can alır. Elise'nin insan halindeki q su %8 can alıyor. Evelyn güçsüz kaldı biraz evet buff lazım biraz

ByUrahara

Member

13-05-13, 09:48

eve nin ultisi damage için değildir verdiği zırh içindir.. bu sizin tflerde ayakta kalmanızı saglar

Pensar

Member

13-05-13, 11:54

Ama dediğim gibi late'de baya bi zayıf kalıyor. Damage vuramıyor.

Khalynin

Junior Member

13-05-13, 11:57

E geçen gün Gambit Evelyn ultisi ile kaybettikleri savaşı aldı. (kaçarlarken görünmez eve 4 kişiye birden tutturdu. geri combata girip Ace aldılar.

Eve ultisi on numara ulti, devasa bi kalkan, Slow, Hasar daha ne olsun insaf D

crazyneuken

Junior Member

24-11-13, 22:04

bende aldım oynuyorumda jungı beceremiorum midi yapaıyorumda öneriniz nedir bide gerçekten ulti az vuruyor baff lazım bencede

12