Çizimi beğendiniz mi ?

Gerçekten Güzel Olmuş 3 21.43%
Daha Güzel Olabilirdi 10 71.43%
Beterin Beteri Var Bunada Şükür 0 0%
İyi Olmamış Ben daha İyisini Yaparım 1 7.14%
Katýlýmcý sayýsý: 14. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Kurşun Kalem Çalışması :) Zac

Comment below rating threshold, click here to show it.

Arısto

Member

08-05-13, 11:09

2ci çalışmam Zac çok profosyonel olmasada adım adım nasıl olmuş

http://m1305.hizliresim.com/19/8/mv90l.jpg

Best Riven UNI

Junior Member

09-05-13, 22:04

Genel olarak bakarak çizmeye başlaman iyi olmuş, ancak hatlarda sorun yaşıyosun anladığım kadarıyla, dikkatlice çizersen hatları genel olarak benzer, evet bu resmi ilk gören bi' kişi Zac olduğunu gayet net anlayabilir orası aşikar, çizimlerinin devamını dilerim, çalışmaya devam et

BlacK007bLACk

Junior Member

09-03-14, 23:46

gerçekten iyi bir çizim çalışması ama hatlar biraz sorunlu örnek olarak zacın ağızı belli değil pek ama yinede emek var

Riot Silent Bob

Görsel Tasarım Sorumlusu

10-03-14, 12:04

Merhabalar,

Çalışmanı bizlerle paylaştığın için teşekkürler. Oldukça güzel bir çalışma olmuş, devamını da görebilmeyi umuyorum. Uzun bir süredir bu sektorde çalışan biri olarak çalışman ile ilgili olarak bir iki ekleme yapmak isterim, umarım ukalaca olarak algılamazsın

Zac'e ait olan poziyonu kağıda güzel yansıtmışsın, fakat bir dahaki sefer pozisyonlama açısından kağıda ortalarsan hareketin tamamını görebilme imkanımız olur, bu da çizime daha da lezzet katar. Bir diğer konu da çizgi değeri ile ilgili. Zac'in alt tarafında koyu tonlama yapmışsın fakat, diğer bölgelerdeki çizgi kalınlıkları ve tonları da aynı olduğu için çok fazla ön plana çıkmıyor, bir dahaki çalışmanda bunu deneyip aradaki farkı görmek isteyebilirsin.

Tekrar ellerine sağlık ve teşekkürler bizlerle çalışmanı paylaştığın için.