Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Güncelleme %33 de kalıyor!!!YARDIMM!!!!!

Comment below rating threshold, click here to show it.

Est3rgoN

Junior Member

07-17-2013

Oyna gırmek ıcn %33 beklemek gerekyor 10 dk bekledkden sonra acılıyor bu cozumu .. eger hala olmuyorsa oynu tekrar yukluyoruz kesn bır sonuc olarak acılıyor ..

auroramagic

Junior Member

07-17-2013

Benim yüzde 99 da kaldı yardım edin

HexerMeinster

Junior Member

07-18-2013

ÇÖZÜM

Arkadaşlar çözümünü anlatıyorum.

-Başlat Menüsüne tıklayın.
-Windows Güvenlik Duvarı yazın.
-Denetim Masası yazısının altındaki Windows Güvenlik Duvarına tıklayınız.
-Sol taraftaki "Bir programın veya özelliğin Windows Güvenlik Duvarını açmasına izin ver" e tıklayınız.
-Gelen ekranda yukarda "ayarları değiştir" seçeneği olmalı ona tıklayınız.
-Altta "Başka bir programa izin ver" seçeneği var ona tıklayınız.
-Çıkan ekrandan "League of Legends" i seçiniz
-Hayırlı olsun artık sorununuz yok (Bir teşekkürü çok görmeyin)

MahmutCaNn

Junior Member

07-19-2013

sana yardım ediyim kardeşim bi yan pc den bütün dosyaları alıp kendi pc nin dosya konumuna aktarıcaksın gidiyor o sorun xp lerde oluyor genellikle bendede oluyodu öyle yaptım çünkü

Hiiyyep

Junior Member

07-25-2013

valla kardeş bendede oldu ödüm koptu burayı buldum yönetici olarak çalıştırdım olmadı sonra kapattım normal çalıtşrdım olmadı tekrar denedim en sonunda yine yönetici olarak denedim şuan %34 bi dene kurcala falan

yh1907

Junior Member

07-27-2013

arkadaşım esed virüst programı olanlar patch i kabamadan güvenlik duvarını devre dışı bıraksınlar nette gezinsinler 3 dkka sonra %90 olmassa şerefsizim.

MetaLLicaprT

Junior Member

07-30-2013

arkadaşlar sorun cözüldü ADIM 1 :C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects
lol_air_client(ilk bu dosyayı silin olmazsa 2 dosyayıda silin) ve lol_game_client bu dosyaları siliyoruz

ADIM 2 :lol.launcher.admin calıstırın tamamdır

zeuss12

Junior Member

08-22-2013

Alýntý:
appley:
Arkadaslar böle bir hata ile karsılasırsanız yapnamız gereken tek şey Riot Games klasorune girin oyunu lol.launcher.admin den acın ole guncellesin hiç bir sorun kalmaz sonra oyunu yine aynı şekilde masa ustu simgesinden girebilirsiniz ama bunu yaparken guvenlik duvarı kapalı olsun

kardeşim çok sağol bitanesin

Seawolfea

Junior Member

08-23-2013

Bu bendede oluyor. Ama bende bunun sadece görünüşte olduğunu farkettim. Çünkü biraz fazla bir süre zarfı da olsa bir zamandan sonra dolmaya tekrar başlıyor. Bilgisayarınızı açık bırakıp başka işlerle ilgilenirseniz sorunsuz bir şekilde güncellemenin çalışacağını temin edebilirim.

Best Riven HD

Junior Member

08-23-2013

arkadşlar lütfen yardım 3.10 güncellemesinde oldu bu sorun
VOBank_tr_TR.fsb dosyasında kalıyor habire yenidden yukluyor 700 küsürlerden 10 kere yeniden başladı çözümü var mı ?