Güncelleme %33 de kalıyor!!!YARDIMM!!!!!

First Riot Post
12345612 ... 13
Comment below rating threshold, click here to show it.

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

18-02-13, 19:38

Alýntý:
danTess kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Ya deniyorum sürekli öylede olmuyor sitede verilen adımlarında hepsini yaptım bi çözüm bulamadım en son bu günde arkadaştan aldım güncel halini onda sıkıntı yok ama bende gene league of legends yazısında biraz bekledikten sonra uygulama kapama hatası veriyo
Yönetici olarak çalıştırman da sorunu çözmüyorsa Destek'e ticket at Riot Türkiye bu konuda sana yardımcı olur. Launcher'ı da açabilirsen 'Tamir' et belki sorunun çözülür.

appley

Junior Member

03-03-13, 14:53

Arkadaslar böle bir hata ile karsılasırsanız yapnamız gereken tek şey Riot Games klasorune girin oyunu lol.launcher.admin den acın ole guncellesin hiç bir sorun kalmaz sonra oyunu yine aynı şekilde masa ustu simgesinden girebilirsiniz ama bunu yaparken guvenlik duvarı kapalı olsun

dominic

Member

05-03-13, 14:32

bu sorunu 3. yaşayışım diğerlerinde güvenlik duvarı kapattım oldu diğer hiç bir güncellemede sorun çıkarmadı bugunkü güncellemede (05.03.2013 tarihli güncelleme) yine aynı sorunu yaşamaya başaldım güvenlik duvarlarının hepsi kapalı sorununuz çözülmüyorsa arkadaşınız varsa oynayan onun oyunu güncellemesini bekleyin güncellediğininde usb nizi alın ve lolun dosyalarını alın bilgisayarınıza atın ben ikisindede böyle çözdüm bugünde uğraşıcam olmassa arkadaşımdan alıcam dosyaları.

EDİT: ayrıca riotun yaptığı çok saçma şeyler var 2 gün önce quinn için ve yama notları için patch geldı sürekli neyin patchı bu ? dengeleme patchlerı ve karakterler için gelen patchler dışında oyunda ne gibi bir değişiklik olduğunu fark edemiyorum bu patchler in hepsini bir arada yapsınlarda bizde bi kerede halledelım şu işi!

NewEa8

Member

08-03-13, 20:26

lan yeter ama olmuyo ısssssstee

Utkucan31

Junior Member

16-03-13, 12:31

Aa merhaba bana yardımcı olabılır mısınz bılmıyorum ama yaklasık 35-36 saatır acık lol pacthı var ve hala bıtmedı yanı %33 oluyorsun ve sonra tekrardan basa atıyor saatlerdık pcnın basındayım ve hala düzelmedi tamır ettım olmadı 4-5 kere kapatıp actım gene olmadı sonra yenıden oyunu yukledım gene olmadı en sonunda buraya sormak istedim yarım edersniz teşşekür ederim

PX Kjaaa

Junior Member

24-03-13, 13:17

Arkadaşlar ben hata verdıkten sonra sag ust taraftaki ayarlar bolumunden tamir işlemini uyguladım ve oldu denemenızı onerırım.

DanteAxe

Junior Member

14-06-13, 23:14

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater beyler yardımm

G3rot0za

Junior Member

15-06-13, 13:21

lütfen yardım edin yüzde 33 te kalıyor kapatıp açtımn 6 saat bekledim yine 33 de ne varsa denedim olmuyor http://img189.imageshack.us/img189/1360/l3v.png

TheComingSoon

Junior Member

05-07-13, 18:17

Beyler bende bu hatayı alıyordum sorun kesinlikle internet hızından kaynaklanıyor.İnternet paketimi daha hızlı bir pakete değiştirdim sonra yüklemeyi başlattım anında oldu.beyler kesinlikle deneyin

HellAngelxd

Junior Member

06-07-13, 17:07

Ya oyunu ingilizce yaptim 33 de kaliyor acil yardim riot

12345612 ... 13