Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Güncelleme %33 de kalıyor!!!YARDIMM!!!!!

Comment below rating threshold, click here to show it.

HargaS123

Junior Member

02-13-2015

Arkadaşlar bendede %33 de kalıyor ama oyunu silip birdaha yüklerseniz oyun güncellemsini doğru bir şekilde yapıyor

berkayxxx

Junior Member

02-14-2015

Alýntý:
Riot Grumbles:
Bu genel olarak karşılaştığımız bir sorun, Güncelleme Başarısız Oldu hatasıyla karşılaşıyorsan, güncelleme penceresini kapatıp tekrar açarsan, güncelleme normal bir şekilde devam edecektir. Eğer bu sorunu yaşamaya devam edersen lütfen oyuncu destek ekibimizle (https://support.leagueoflegends.com/tickets/new) bağlantıya geç.

bir kere nerden ve nasıl ulaşacağız iki, o kadar saçma yorum arasında bizimkini görceklerini ummuyorum üç, siz iletemezzmisiniz? 4,oyuncularınızı kaybetmemek için falan sizin bişeyler yapmanız gerek 5, güncelleme ekranında soru işaretine basmakta bi işe yaramıyo 6, bu sorunu yaşayan büyük bir kitle amerika ve burda da forumlara bakabilirsiniz 7,zaten yamaları siz ele alıyorsunuz kısacası bu sorunu sizin yaptığınız kod hatasını falan düzeltmeniz gerek sorun giderme şeysinin değil 8, neden hala düzeltilmedi çıkalaı baya oldu 9, elinizden bişi gelmiyosa açıklayın ve ne yapabileceğimizi söyleyin bizahmet işte yok efendim git de şuraya söyle demeyin eğer o kadar üşengeç iseniz zaten orda çalışıyor olmazdınız sanırım 10, sizin gibi deneyimli bir şirket için bu tip hatalar bence onur kırıcı olması lazım ben olsam hemen düzeltirdim dikkat et riot oyuncularını kaybediyorsun şöyle diyim yarısı!

RİOT! eğer bu notun dokuzuncu maddesi gücüne gittiyse ve banlıcaksan bu kadar insanın boş yere banlananlarında yanında olurum böyle bi yorum atarım heryerde dünyaya dota oynatırım ona göre

NOT FAZLA GAZA GELDİM AMA CİDDİYE AL RİOT!

korkusuz yenilme

Junior Member

02-25-2015

LOL eyer takılarsa 33 de bekleyin 5 daka geçer