Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Ban Kaldırma İsteği

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Croot

Junior Member

04-27-2013

Croot Adındaki hesabımla Max 3.Dakika bile AFK kalmadığım halde base içinde kıpırdamaktaydım.Özel sebeplerden dolayı oynayamıyordum .Ceza sistemine göre haklı taraf olarak itiraz ediyorum.

Claude

Junior Member

04-27-2013

ya internet gitti bnm sucummu abi kaldırın lütfen internet gitmeden once basede kıpırdıyodum ya

LaSvoR

Junior Member

02-24-2015

benim çarım LaSvoR aram oynuyordum 2. kuleye kadar geldim sonra afk kaldım ve oyundan atıldım bunun kaldırılmasını istiyorum elektriklerin kesilmesi benim suçum değil 20 dk boyunca oyundan önce bekleyemem ben

1