Şampiyonlarımızı geri iade etme!

First Riot Post
Comment below rating threshold, click here to show it.

Dravenger

Member

08-10-12, 11:41

Bana kalırsa şampiyonlarımızı iade etme bölümü olmalı çünkü IP arttırmak gerçekten zor üstelik olağanüstü çok 6300 IP değerinde şampiyon var. Oyuna para vermek için zorluyorlar gibi bir his oluştu içimde. Lütfen şampiyonlarımızı geri iade edebilmeyi oyun sistemine koyun artık ve eminim bunu tek ben istemiyorum.
İsteyen arkadaşlarım buradan belirtirse daha etkili bir konu olacağı görüşündeyim.

Adalet Meydanında Görüşmek Üzere!

Haegoll

Junior Member

08-10-12, 12:49

Bence de artık iade kabullerine başlanmalı. Acemice aldığım şampiyonlar ne desem elimde patladı mı desem daha doğru olur bilemedim. Riot bilgilendirmeleri de yanlış bence. Support bölümüne yazmışlar bir süre için iade yapmayacağız diye. Bir süre ne kadar? Bir yıl mı? Bir ay mı? Kesin dönüşler olduktan sonra mı? Açıklama yapılmış ama hiç de açıklayıcı değil.

Dravenger

Member

08-10-12, 20:59

Alýntý:
Haegoll kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Bence de artık iade kabullerine başlanmalı. Acemice aldığım şampiyonlar ne desem elimde patladı mı desem daha doğru olur bilemedim. Riot bilgilendirmeleri de yanlış bence. Support bölümüne yazmışlar bir süre için iade yapmayacağız diye. Bir süre ne kadar? Bir yıl mı? Bir ay mı? Kesin dönüşler olduktan sonra mı? Açıklama yapılmış ama hiç de açıklayıcı değil.
Aynen öyle kardeşim bu konuda gereği yapılmalı gerçekten çok talep var bunu istemeyen oyuncu olacağını sanmıyorum acemilik dönemlerinde aldığım şampiyonların beni üzmesini istemiyorum IP arttırmak o kadar kolay bir iş değil.

TurkceLL34

Junior Member

08-10-12, 21:17

ben bilinçli başlıyanlardanım 26 Lvde 35 bin küsür ıp var :=)

Dravenger

Member

08-10-12, 22:01

Alýntý:
TurkceLL34 kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Herkes senin gibi değil başkanım hatta çok az kişi senin gibi biriktiriyor bilirsin türk oyuncuları -aha para aha champ bune hoop cebe-

G3TL0W

Member

09-10-12, 10:42

Ya valla 3 haftadır bekliyorum iade işlemini ne zaman ticket atsam 2ila 3 hafta arası iade işlemi yapamayacagız diyor. Bu haftada almazlarsa yuh diyecegim. Yetkililer bu konuya hiç ilgi vermiyor açıkcası..

Oneday

Senior Member

09-10-12, 11:55

Alýntý:
bLueShieLd kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Bana kalırsa şampiyonlarımızı iade etme bölümü olmalı çünkü IP arttırmak gerçekten zor üstelik olağanüstü çok 6300 IP değerinde şampiyon var. Oyuna para vermek için zorluyorlar gibi bir his oluştu içimde. Lütfen şampiyonlarımızı geri iade edebilmeyi oyun sistemine koyun artık ve eminim bunu tek ben istemiyorum.
İsteyen arkadaşlarım buradan belirtirse daha etkili bir konu olacağı görüşündeyim.

Adalet Meydanında Görüşmek Üzere!

Selam, bu hafta içinde büyük olasılıkla gelecek patch'de otomatik şampiyon geri verme hakkı olacak fakat bir defada 3 şampiyon olduğunu hatırlatırım.. Ayrıca ticket atarakta bu işlem gerçekleşebilir ancak, bu sistem şu anda kapalı o yüzden gelecek sürümü beklememiz gerekiyor..

Not : gelecek sürümdeki otomatik şampiyon geri verme hakkında kaç hakkımız ya da sınırsızmı olacağını bilmiyorum ilerimizdeki günlerde göreceğiz..

xOnl1ne33

Junior Member

09-10-12, 21:46

Alýntý:
TurkceLL34 kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
bende senin gibi bilinçli başlıyanlardanım ama parayı mezara götürmek gibi bi niyetim olmadığından aldığım 6 karakterden sadece olaf 3150 lik diğerleri 6300 lük karakterler ve 10 oyunda 7-8 galibiyet tabi o karakter türkiyede harcanmaz west hesapta böyle

G3TL0W

Member

10-10-12, 11:07

Bu hafta o patch gelsin artık 2ila 3 hafta arası diyor bu hafta 4. hafta olacak!

Hagi10

Junior Member

10-10-12, 13:44

yeni herolar almak onlarla oynamak çok önemli.neden böyle bi fikre kapılıyonuz.karşınızdaki rakibi tanımak lazım çünkü. alın oynayın dursun bi kenarda herolarınız. Ama ip nin çok zor kazanıldığına katılıyorum.Dilenciye sadaka verir gibi gelior ip ler.
tek tavsiye edeceğim seviye 3 runeler açılmadan boşuna rune almayın.lvl 30 olur olmaz en az 1 rune sayfanız full olsun.