Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Katarina'nın yetenek kulanamaması...

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

RisingBey

Junior Member

02-25-2015

Selamlar,

Daha önce Katarina şampiyonunu oynarken,birden hiç bir özellik kullanamaz oldum. Sadece "Sinsi Çelik" yeteneği kullanılıyordu. Onun dışında hiç bir yetenek kullanılmıyordu. Bu sanırım bir sorun ? Bugün oynadığım bir oyunda katarina oynayan başka bir arkadaş daha aynı şeyi yaşadı. Oyundan çıkıp girildiği halde yine devam ediyor durum.Düzelmesi için ölmek gerekiyor... Eğer bir şampiyon katarinayı ölene kadar kitleyebiliyorsa bu gerçekten çok saçma bir şey olur...Umarım bir hatadır.

Bu sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiyem: Bir kuleye ölmekten başka çareniz yok.

İyi çalışmalar..

Comment below rating threshold, click here to show it.

DavetsizMisafir

Member

02-25-2015

Sorunun en kısa zamanda çözüleceğine inanıyorum dostum .

Sorun sendende kaynaklı olabilir.

1