Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Yükleme ekranı gelmiyor oyun çöktü ekranına yönlendiriyor direk acil yardım

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

9VS1 Easy KO

Senior Member

02-21-2015

Oyun şampiyon seçme kısmından sonra kilitleniyor resmen sağ alttaki gizli sekmeler bölümünde riot games işareti var ancak tıkladığımda oyun çöktü yeniden bağlanmayı dene diyor tıkladığımda ise bağlanmıyor oyunu onarmayı denedim tüm dosyaları taradı ancak bir sonuç elde edilmedi bilgisayarı kapattım açtım yine aynı şekilde oldu sebebi nedir nasıl çözebilirim?

RazerLP

Junior Member

02-21-2015

bendede aynı sorun var ya ne yapıcaz bilmioorum yalnız deyilsin lanet olsun RİTO

Mr Mahballz

Junior Member

02-21-2015

ARKADAŞLAR BENDE DE AYNI SORUN VAR BUNA RİOT ÇALIŞANLARININ EL ATMASI GEREKİYOR YOKSA OYUNU BIRAKAN ÇOK OLACAK BOŞU BOŞUNA TheDarkness33 adlı çarım 20 dakika ban yedi!!!!!!!

BD Thaware

Junior Member

02-25-2015

boşu boşuna oyun a girmiyor 20dk ceza yiyoruz riot acil bakması lazm

1