Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Twitch.tv yayın gecikmesi

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

SeranikCraft

Junior Member

02-20-2015

Merhaba arkadaşlar ben twitch.tv den yayın yapmaya karar verdim bugun tum ayarları yapıp yayını baslattım. Yayını yaparken aynı zamanda kendımı twitch.tv en izliyorum herşey tamam mı diye ancak yaptıgım hareketlerın 10-15 saniye geç gittiğini anladım bu normal midir, değilse ne yapmalıyım ?

dodymoo

Junior Member

02-25-2015

twitch normal olarak bir gecikme veriyor ayarı 0 olarak versen bile bu da ghosting yani bizim cafelerde cs oynarken yaptığımız gibi ekrancılık yapmanın önüne geçmesi için. Ayrıca yayın yapcaksan 30-40 saniye ayarla o gecikmeyi

DavetsizMisafir

Member

02-25-2015

Merhaba sevgili sihirdar ;

Yayın yapmana sevindim fakat , burası League of Legends Oyunu ile ilgili yardım isteme kısmıdır.

Lütfen konunu diyer forum sitelerine açıp daha verimli cevap alabilirsin fakat 2-3 bişi biliyorum yayın ile ilgili ;

OBS Programını kullanıyorsan ki en verimli ve kullanışlı programdır yayın 15-20 snye geç gitmesi kendiliğindendir.
Mega yayıncılar ( Büyük ) 15-20 Sn. Onlarda yayını geç vermektedirler.Bunun sebebi Twitch e yayını iletip ordan cart curt 1 kaç işlemden geçiyor ve o yüzden yayın geç geliyor.Unutma lütfen sen yayınını ne kadar kaliteli versende seni izleyenlerinde neti iyi olması lazım bu arada yayın için İnternet hızını kontrol et internetin fiber olmadan yayın vermek zor diye düşünüyorum , bir süre sonra yayın kendiliğinden gecikecektir çünkü donmalar vb.şeyler yaşanabilir.
Bilgisayarın performansınada çok önem vermek lazım tabikide...

Yardımcı olduysam ne mutlu bana Iyı Aksamlar.

1