Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Oyuna Yeni Başlayanlar

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Archies

Member

02-15-2015

Merhaba arkadaşlar. Bu konuyu yeni başlayanlar için açıyorum. Yeni başlayan kişiler hemen şampiyon almak istiyor hele birde arkadaşlarıyla başlıyorsa onları yenmek için şampiyon alıyor yenemeyince hayal kırıklığı yaşıyor. Size 4 adımda oynamayı öğreticem.

1-Adım: Bunun için öncelikle haftalık şampiyonlarımız var onları oynayın ve oyunun nasıl bir şey olduğu öğrenin. Kulenin ne işe yaradığını, inhibitörleri, farm yapmayı ve takım çalışmasını öğrenin.

2-Adım: Kendinizi hazır hissettiğinizde marketi açın ve 126 şampiyon arasında en az 3 tane seçim yapın. Mesela MMO oyunlarında ben hep can kasarım ya da silah alıp uzaktan sıkmayı severim derseniz ozaman bu karara göre şampiyon seçin. Şahsen ben oyunlarda hep kendime benzeyen kişiliği seçerim. En az 3 şampiyon seçin.

3-Adım: Şimdi sıra geldi bu şampiyonlarımı oynatmaya. Bu 3 şampiyonu alın ve oynatmaya çalışın ama önce botlara karşı oynatın ve skillerini öğrenin. Sonra özel oyunda oynayın ya da normal kapalı seçimden de oynayabilirsiniz.

4-Adım: Baktınız ki olmuyo mu? Hep ölüyor musunuz? Ozaman açıl özel oyun ve kilit koyun kimse gelmesin. Karşınıza 3 tane Orta seviye bot 2 tane Başlangıç seviye bot koyun. Kendinize de 2 tane Orta seviye bot koyun. Takımlar 3vs5 olucaktır.

Bazılarına göre saçma olabilir ama gerçekten işe yarıyor. Normal maçta feedliceğine bu maçta kendini geliştir. Şahsen benim maçım 1 saat sürdü ve kazandım. Fakat arkadaşımın maçında teslim olmuşlar. Yani bu durumda yeniden oynaması lazım. Şuan da talon prosuyum ve buna borçluyum. Size de tavsiye ederim.

En sonunda kendini hazır hissettiğinizde ranked (dereceli) maç oynayın. Bu gerçekten zordur. Eğer söylediklerimi yaparsanız benim gibi dereceli maçta 27/4/10 gidebilirsiniz. Fakat hep böyle olmuyor. Bazen takım mal geliyor ve feed(ölmek)liyor. İşte bunlar için konuyu açtım. İnşallah faydasını görürsünüz.

Comment below rating threshold, click here to show it.

Archies

Member

02-18-2015

Konu günceldir

1