Oyun dilini değiştirmek.

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

PiPiCiKxD

Junior Member

06-04-13, 01:08

Launcherdan oyun dili seçeneği olarak sadece türkçe var. Oyundaki bildirimleri vs. İngilzce'ye çeviremiyormuyuz? Eğer olmuyorsa neden bunu biran önce halledin lütfen alıştık artık ingilizceye türkçe oynamak istemiyorum

ETERNAL XD

Senior Member

06-04-13, 01:22

Selamlar,

Böyle bir şey otomatik olarak mümkün değildir ve İngilizce dil seçeneği sunulmuyor fakat bir yöntemle bunu başarabilirsiniz, şu yolu izleyin;

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\system Klasör yoluna dini ve locale.cfg'yi açın ordaki satırı şu şekilde değiştirin:

locale = en_gb

olarak değiştirin ve bilginiz olsun hiçbir şekilde oyun içinde Riot Games Türkiye'nin yayınladığı haberleri/indirimleri falan göremezsiniz, Türkçe diline geri dönmek için client'den Türkçe'yi seçin...

PiPiCiKxD

Junior Member

06-04-13, 02:14

Alışacaz yani Türkçeye. Bence Sadece seslendirmelerin; Firstblood double kill etc. İngilizce yapma seçeneği getirilebilir.

ETERNAL XD

Senior Member

06-04-13, 11:23

Selamlar,

Bir çok oyuncu bu konuda şikayetçi zaten ama. Riot'un da dediği gibi "Burası Türkiye sunucusu Türkçe oynanması gerekiyor."

ScopeTR

Senior Member

22-05-13, 12:21

ben seco34 arkadaşımız verdiği öneriyi yaptım ve gayet güzel çalışıyor bence siz de yapın

BurnScrll

Junior Member

28-06-13, 13:56

ben oyun dilini değiştridim maç arayamıyorum sadcece dereceli varrr

BurnScrll

Junior Member

28-06-13, 13:57

abi ben dğiştirdim bende maç aranmıyor sadece dereceli gozukuyor

Allpowerful

Junior Member

17-11-13, 18:15

DN SecoTR mesajını okuyun gerçekten işe yarıyor

METU Wicked

Junior Member

28-12-13, 12:23

Oyun defaultta türkçe kalabilir ama ingilizce oynamak isteyenlere bu imkanı sunmalısınız bence 5'te 5 gibi saçma bi çeviriyle oynamak biraz oyunun heyecanını azaltıyo ben ikide iki yaptığımda double kill demesini tercih ederim şahsen

blue flash

Junior Member

13-01-14, 18:20

Alýntý:
DN SecoTR kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Selamlar,

Böyle bir şey otomatik olarak mümkün değildir ve İngilizce dil seçeneği sunulmuyor fakat bir yöntemle bunu başarabilirsiniz, şu yolu izleyin;

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\system Klasör yoluna dini ve locale.cfg'yi açın ordaki satırı şu şekilde değiştirin:

locale = en_gb

olarak değiştirin ve bilginiz olsun hiçbir şekilde oyun içinde Riot Games Türkiye'nin yayınladığı haberleri/indirimleri falan göremezsiniz, Türkçe diline geri dönmek için client'den Türkçe'yi seçin...
peki oyun içi indirimler deyişiyomu ?

123