Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

20 dk ceza verip duruyor bekledğim halde

Comment below rating threshold, click here to show it.

PrinceRespect

Junior Member

01-03-2015

lütfen banımı kaldırın yaw her eld en sonra gene bşalıo lütfen bir daha çıkm ayacapım lütfe şimid kaldırın yaw görün de kalrın

Cikonoob

Junior Member

01-03-2015

Hala mal gibi okumadan yaz sayfa 2 de ben çözümünü anlattim

zLl

Junior Member

01-05-2015

Ya lütfen bana yardım edn abi 20 dk ne yaa olm valla oyundan sıkıldım yaa

ETW LiveYourLife

Junior Member

01-05-2015

Arkadaşlar 5 düşükseviyeli oyundan sonra geçer 10 dk ise sonra dereceli çıkarsın 20 dk olur yine 5 düşük seviyelide geçer bendede var 5 düşük seviyeli oyundan sonra geçti aram gibi

HecChat GGWP

Junior Member

01-11-2015

ban yemeye geri donelim artık bıktım rıott sıkıldım 20 dk bekliom net gido böyle şey olurmu yha sıkıldım artık kendimi ascam bıktımm offfffffffffffff bu ne yha
cinnet geçircem artık ağlıyorum sinirdenn bu ne

knowing1975

Junior Member

01-19-2015

ya lütfen 5 mac 20 dk ceza yedim ama hayla ama hayla 20 dk bekliyorum nasıl bir şey ya bu kaldırın şunu 5 mac dediniz ama 6 maca giriyom hayla aynı

anlgtn3510

Junior Member

01-20-2015

aynn ya bndede oluyo

Ay12345

Junior Member

01-25-2015

afk kaldıgınız için ilk başta 5 maç 5 dk cezası gelmiş
sırasıyla o ceza 2 ye katlanmış afk kalıp report yeediğiniz için leaverbuster cezasıdır 10 dk den sonra 20 dk olur 5 maç oyuna girmeden 20 dk beklemeniz lazım

XxSoNsAvAşÇıxX

Junior Member

01-26-2015

oyun çöktü onla uraşdım bi bakmışım 20 dkka yedim varmı böle bişey ya varmı abi

Destrect

Junior Member

01-28-2015

Arkadaşlar Riot games resmen bizi takmıyo.Oyun çöküyor yeniden bağlanmıyor net olduğu halde bir de 20 dk ceza yiyiyorum.Buna çözüm olarak afk kaldığımız oyunlara sebep ekranı gelsin bi sebebini yazalım sebep geçerli ise ceza almayalım.Yeter artık oyuna girmeye üşeniyorum.