Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

20 dk ceza verip duruyor bekledğim halde

Comment below rating threshold, click here to show it.

massacre3838

Junior Member

12-16-2014

aynen ne biçim forum ya böyle bişey yok

ImBishop

Junior Member

12-17-2014

Beyler, Wow, knight, silkroad, dota, ve en sonunda lol ü de denedim. Ama şuanda birkez daha anlıyorum Wow un piyasayı nasıl bu denli güçlü elinde tuttuğunu.
Size yaşadığım birşeyi anlatayım : Oyun oynuyorum ve altta youtube açık. Skype tan da oyundaki arkadaşlarla muhabbet. Ne skype gitti, ne youtube sadece lol gitti. bağlantı tekrar kuruluyor deyip duruyor. Başka hiç birşey yok hiç birşey de de sorun yok. Atıldım oyundan ve 20dk cezası aldım. Leavebuster olması lazım. Beş 20dk dan 100 dk demek bu. Tabi benimle birlikte oynayan skype tayfasınında 100dksı demek. Hayatımda gördüğüm lol den cıkmasına sağmadığım, en salakça hamlelerden birisi. Bir insanın oyununa zaman engeli koymak nedir. Üstelik bu kadar basit bir şekilde. Mağlubiyet cezası verirsin anlarım. Para cezası verebilirsin oyundan cıkana ayrılana. Onu da anlarım. (ki para cezası bundan çok daha etkili olur bence) Ama 20 dk nedir. Hadi herşeyi geçtim. İlla zaman cezası vereceksin. Önce 5dk verirsin. Sonra 10dk. Sonra 20. Bu bile salakça olmasına rağmen mantıklı. Siz böyle noobları yada çocukları engelleyemez. Sadece yeni üyelik almasına sebep olursunuz. 20yaşında İstanbulda öğrenciyim. Sırf bu yüzden oyunu bırakan, yeni üyelik alan insanlar tanıyorum ve tabii bırakanlarıda. Ben gibi.
Wowda böyle birşey olsa wow a bir yazı yazsan bağlantımda sorun oldu (ki bağlantım bile sorunlu değildi) çıkmadım atıldım diye. O dakika kontrol eder. Adamın cezasını ortadan kaldırırlar. Ben lol ün sitesinde iletişim i dahi bulamadım (yoktur belki ama yok demiyorum. bulamadım. benden kaynaklı bir sorundur muhtemelen. yoksa iletişim mutlaka olmalı yani.) Bu nedenle görüntü, oynanılabilirliğine veya efektlerine birşey demiyorum. Lakin firma ve kararlar neden bu kadar çocuğun oynadığını açıklıyor. Hayal kırıklığısın riot.

T0RNAND0

Junior Member

12-18-2014

Aynı sorun bendede var...

SneakyHunter

Junior Member

12-19-2014

aynı sorun bu ne arkadaş kimse iplemiyor ??

IPs ExorCisT

Junior Member

12-26-2014

Arkadaşlar bu ne biçim bir sourn amk bekliyom geliyo bekliyom geliyo tüm çarlarıma olmuş LÜTFEN RİOT ÇÖZÜM BULL...

reelking07

Junior Member

12-27-2014

Aynı sorun bendede var bende ttixketledim hafta sonu oyun iynayamadim amk

buraotyin

Junior Member

12-31-2014

Riot lütfen bi bak durmadan 20dk ceza yediniz diyor ne yapmam gerekiyot.Lütfen söyleryin

josaih

Junior Member

01-01-2015

böye cezlarnız syendsinde oyundan bıktık 1 ban yemeyi tercih ederdim

Cikonoob

Junior Member

01-01-2015

Evet arkadaşlar aynı sorun bendede vardı ama çözdüm riot ekibine danışına t2dor adlı arkadaşımızın beni zor anlaması ama sonunda anlaması sonucunda çözdük ona videosunu attım başa sarma olayının oda bana adobe flash air yoksa bu sorunun olduğunu söyledi varsada bozuk olduğunu adobe air ı tekrar yüyklemem gerektiğini söyledi ve gerçektende adobe air yükliyince oldu. http://get.adobe.com/air/ buradan indirebilirsizin

YANİ SORUN ÇÖZÜLDÜÜ
+rep bence

S1kko123

Junior Member

01-02-2015

Arkadaşlar Bu Sorun oyun içerisindeyken oyundan ayrılmanız sebebiyle oluşmuştur. Leaverbuster güncellendikten sonra oyundan çıkınca ceza yiyeceksiniz. 5 oyun böyle olacak sonra düzelecektir...