Şampiyon Satma

Comment below rating threshold, click here to show it.

RazorII

Junior Member

29-09-12, 18:30

Merhaba,
Ben yanlışlıkla 2 tane şampiyon aldım ve param boşa gitti. Bu şampiyonları geri satabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler :)

Manegarmr

Junior Member

02-10-12, 22:25

Merhaba, şampiyonları satmak mümkün değil ne yazık ki.Bu konuda TR serverına özel bir şey var mı orasını bilemem.Ama rp pointlerini geri iade ettikleri söylentisi dolaşıyor

GearBeer

Junior Member

03-10-12, 19:01

Yanlışlıkla iki tane alman oldukça ilginç :-) sanırım refund sistemi hazır olunca iade edebilirsin

RazorII

Junior Member

03-10-12, 23:47

Herkese Teşekkürler Bir yıl oyunu bıraktım tekrar başladım , kendi karakterlerime bakmak istedim , bir tablo çıktı karşıma , ünlem vardı bazı karakterlerin yanında ve free to play yazıyordu kafam karıştı birden , üstüne basıp aç dedim ve 2 karakter aldım yanlışlıkla sonradan anladım evet bi arkadaşta refundtan bahsetti Dostum peki kesin mi refund olayı ?

FEARTHECRY

Junior Member

02-06-13, 22:41

selamun aleyküm öncelikle ben sizden birşey rica edecektim. Benim çarım çalındı geri aldım fakat buna şampiyon alıp geri satmışlar o yüzden bütün haklarımı kullanmışlar rica etsem bana tekrardan 3 hak verirmisiniz. Şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar , oyundaki adım ise FEARTHECRY teşekkür ederim

dominic

Member

03-06-13, 08:13

Alýntý:
FEARTHECRY kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
selamun aleyküm öncelikle ben sizden birşey rica edecektim. Benim çarım çalındı geri aldım fakat buna şampiyon alıp geri satmışlar o yüzden bütün haklarımı kullanmışlar rica etsem bana tekrardan 3 hak verirmisiniz. Şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar , oyundaki adım ise FEARTHECRY teşekkür ederim
Kardeş buraya yazarsan cevap alamassın çalındığına dair bir kanıtın varsa verebilirler şu adresten ticket atman gerekiyor support.leagueoflegends.com

Schimist

Junior Member

03-06-13, 16:54

Alýntý:
GearBeer kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Yanlışlıkla iki tane alman oldukça ilginç :-) sanırım refund sistemi hazır olunca iade edebilirsin

Refund hakkında bilgi verebilirmisin ?

MrBsaranli

Junior Member