Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Şampiyon Satma

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

RazorII

Junior Member

09-29-2012

Merhaba,
Ben yanlışlıkla 2 tane şampiyon aldım ve param boşa gitti. Bu şampiyonları geri satabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler

Manegarmr

Junior Member

10-02-2012

Merhaba, şampiyonları satmak mümkün değil ne yazık ki.Bu konuda TR serverına özel bir şey var mı orasını bilemem.Ama rp pointlerini geri iade ettikleri söylentisi dolaşıyor

GearBeer

Junior Member

10-03-2012

Yanlışlıkla iki tane alman oldukça ilginç :-) sanırım refund sistemi hazır olunca iade edebilirsin

RazorII

Junior Member

10-03-2012

Herkese Teşekkürler Bir yıl oyunu bıraktım tekrar başladım , kendi karakterlerime bakmak istedim , bir tablo çıktı karşıma , ünlem vardı bazı karakterlerin yanında ve free to play yazıyordu kafam karıştı birden , üstüne basıp aç dedim ve 2 karakter aldım yanlışlıkla sonradan anladım evet bi arkadaşta refundtan bahsetti Dostum peki kesin mi refund olayı ?

FEARTHECRY

Junior Member

06-02-2013

selamun aleyküm öncelikle ben sizden birşey rica edecektim. Benim çarım çalındı geri aldım fakat buna şampiyon alıp geri satmışlar o yüzden bütün haklarımı kullanmışlar rica etsem bana tekrardan 3 hak verirmisiniz. Şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar , oyundaki adım ise FEARTHECRY teşekkür ederim

dominic

Member

06-02-2013

Alýntý:
FEARTHECRY:
selamun aleyküm öncelikle ben sizden birşey rica edecektim. Benim çarım çalındı geri aldım fakat buna şampiyon alıp geri satmışlar o yüzden bütün haklarımı kullanmışlar rica etsem bana tekrardan 3 hak verirmisiniz. Şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar , oyundaki adım ise FEARTHECRY teşekkür ederim

Kardeş buraya yazarsan cevap alamassın çalındığına dair bir kanıtın varsa verebilirler şu adresten ticket atman gerekiyor support.leagueoflegends.com

Schimist

Junior Member

06-03-2013

Alýntý:
GearBeer:
Yanlışlıkla iki tane alman oldukça ilginç :-) sanırım refund sistemi hazır olunca iade edebilirsin

Refund hakkında bilgi verebilirmisin ?

MrBsaranli

Junior Member

07-18-2013

http://www.lolrehber.com/konular/nasl-karakter-satlr-sss.html

1