Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

Güncelleme Başarisiz hatası düzelmiyor

Comment below rating threshold, click here to show it.

Kesintisiz

Senior Member

03-22-2013

"belirtilmemiş bir hata oluştu.daha fazla bilgi için lütfen kayıtları kontrol et."

bu hata çıkıyor güncelleme yapmıyor. güncelleniyor %0 da takılı kaldı.

lütfen yetkililer bir çözüm söyleyiniz ama tekrar kur demeyiniz o işlem çook uzun.

PSM FıRTıNa

Junior Member

03-29-2013

eğer çözümünü bulursan yazar msn ?

PSM FıRTıNa

Junior Member

03-29-2013

c:/ veya d:/
program files/Riot Games/League of Legends/RADS/projects/lol_air_client/releases/burda birtakım numaralar olucak sizde kaç bilmiyorum bende 0.0.0.222 yazıyor onun içine de girelim ve içerisinden şunları silelim

*releasemanifest
*S_OK

sildikten sonra oyunu başlatıp pach yapabilirsiniz
ben denedm olmadı istersen sen dene belki olur

ADJ

Junior Member

04-12-2013

Aynı sorun bendede var çözümünü bulabilen oldu mu?

proofstriker35

Junior Member

06-04-2013

arkadaşlar cilent i açarken tesadüfen onar butonu çıktı onar a tıkladım dosyaları tarıyor ama nerdeyse 30 dkk oldu bi yardım edin oyun sanırım bozuldu

proofstriker35

Junior Member

06-04-2013

@ sakin ol şampiyon senin dediğini yaptım ama ancak yüzde 33 e kadar oldu sonra yine aynı hatayı aldım arkadaşlar kafayı yicem bi çözüm yokmu

proofstriker35

Junior Member

06-04-2013

Arkadaşlar üzgünüm ama bu hatanın tamamen silip yüklemekten başka çözümü yok ben sildim yeniden yükledim oldu

Krito Kun

Junior Member

07-03-2013

ARKADASLAR RİOT GAMES/RADS/PROJECT/lol air crilent ile lol game crilent i silin 15 DAKİKA SÜREN BİR GÜNCELLEMEDEN SONRA SORUNUNUZ ÇÖZÜLECEKTİR.

ahdthe

Junior Member

07-17-2013

Arkadaşlar RİOT GAMES/RADS/PROJECT/lol air client ile lol game client i silin daha sonra admin olarak çalıştırın sorun çözülür

Rap God

Junior Member

07-29-2013

ya bendede var bu sorun o dediğinizi yapmadım kolay bi çözüm yokmu