Direct3D hatasi ve cozumu

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

EF Kutu Kola

Member

22-03-13, 13:16

http://tr.leagueoflegends.com/board/...ead.php?t=7039 bu linkte arkadasimiz gayet guzel anlatmis ama ben bir ekleme yapmak istiyorum ekran kartini nasil guncellicem diyenler olursa yapmaniz gereken seyi anlatmaya calisicam

oncelikle bu win7 icin gecerli bi anlatimdir

-> bilgisayarim simgesine sag tiklayip ozellikler kismini acin
-> soldan aygit yoneticisine tikalyin
-> listeden goruntu bagdastiricilari secin
-> sectikten sonra cikan seye sag tiklayip durucu yazilimini guncellestiri secin
-> sonra 2 secenek cikicaktir usttekine basin ve bekleyin 5 dk dan kisa surede guncellicektir ve bilgisayar kendine res aticak ( siz onay verirseniz) sonra oyununuza agiz tadiyla devam edebilirsiniz saygilarimla

Aslan Bey

Junior Member

09-06-13, 15:52

kardeş dediklerini yaptım ama yazılım güncel diyor ve olmuyor yardımcı olur musun başka ne yapabilirim kafayı yicem ya uzun zamandır giremiyorum oyuna lütfen bi yardımcı ol S:

parabol2

Junior Member

27-11-13, 13:14

olmuyor kardeşim olmuyorr

Cquew

Junior Member

14-12-13, 01:42

Ekran Kartını güncelleyeceksin windows 8 in video su internette var kısa bir işlem büyük ihtimalle olur

SnogTR

Junior Member

12-01-14, 15:29

ya

NightScout

Junior Member

21-01-14, 20:10

Aynısını yaptım zaten güncelli fln diyo ama oyuna tıklıyorum direct3d yüklenmedi diyor

azizo5000

Junior Member

27-01-14, 16:03

yeter! kafayı iyicem ne dediyseniz yaptım bir bok olmadı adam gibi cevap verin lannn!!!!!

KatilTeymen

Junior Member

31-01-14, 18:42

arkadaşlar öncelıkle herkeze sa

bu hata pcnıze formatınzdan kaynaklanıyor bende yaşadım bu hatayı format attırmadan önce lol çalıştırıyodu fakat win7 kurdurdumda driverlarını eksık yukledıklerı ıçın oyun çalışmadı bu yuzden en kısa zamanda format attrıın pcnıze ve driverlarını yuklettırın bu hatanın çözumu yok nettekılerın hepsı yalan tek hata formatta drıverlarını eksık yuklemelerı

lTRlKaRaKaN

Junior Member

13-02-14, 23:21

arkadaşlar muhtemelen kısa süre önce ekran kartı driverınızı (sürücünüzü) güncellemişsiniz bu ihtimal de var isterseniz eski sürüme tekrar dönün yani tekrar eskisini yükleyin öyle deniyin aynı sorun bende de var uğraşıyorum şu an bir çözüm bulduğumda buraya yazıcam

lTRlKaRaKaN

Junior Member

13-02-14, 23:23

NOT : FORMAT ATTIKTAN SONRA GÜNCELLEMELER BİTMEDEN LOL YÜKLEMEYİN TEKRAR FORMAT GEREKİR.

KATİLTEYMEN ben formattan değil sonra yapılan bir güncellemeden kaynaklandığı görüşündeyim.

123