şifre değiştirme

1234511 ... 18
Comment below rating threshold, click here to show it.

ReA Artificial

Junior Member

15-03-13, 01:59

Ofis yada Telefonlara ulaşamıyorum Ticketlera bakılmıyor Çarşamba günü Accountum alındı tüm kanıtlarım duruyor fakat ulaşabileceğim riot çalışanı yok lütfen ilgilenirmisin 1 yıllık emeğim +1.7k win ve 99 karakter + 30 tane skin çok emeğim var accountuma lütfen ilgilenin..

MrDestructoid

Tamirci

15-03-13, 02:02

Bu konuyu buraya açmanız size yardımcı olmayacaktır. Destek sistemine atacağınız biletlere 7-8 gün içinde cevap gelir. Sorununuzu çözebilmenizin tek yolu destek hattı, herhangi bir yönetici size destek sistemi dışında yardımcı olmaz.

https://support.leagueoflegends.com/home

ReA Artificial

Junior Member

15-03-13, 02:03

Kardeşim oraya 3 tane ticket açtım. Unutulmasından korkuyorum accountumun 2 gün oldu accountuma giremiyorum .

MrDestructoid

Tamirci

15-03-13, 02:05

Tek bilet yeterlidir. Biletler gözden kaçmaz ve sırayla bakılır, bu konuda şüpheniz olmasın. Sadece biletlere geç cevap geliyor o kadar. Söylediğim gibi, 7-8 gün içinde cevap gelecektir.

Ayrıca bu tür konuları Yardım ve Destek bölümü altında açarsanız sevinirim.

ReA Artificial

Junior Member

15-03-13, 02:12

Tek benim değil milletin accountunu çalan bir eleman var " ggnoobs" isminde kimse güvenmesin bu adama arkadaşınızmış gibi gösterip accountunuzu çalıyor.

R4m0s

Tamirci

15-03-13, 04:47

Riot Games in oyunu olan League of Legends te çal çalmak imkansız. Zaten hesabın sahibiysen bilet açıyorsun cevap geliyor işte 10-15 bilgin isteniyor gerçekten sahibi olduğunu kanıtlayacak bilgiler bunlar sonra üyeliğin geriye veriliyor.

MMorpg tarzı bir oyun olmadığı için bilet zamanın gecikmesi süresinde üyeliğine girip birşey aktaramıyor tek yapabileceği leaverlik yapmak bunun için bile gerçekten çok çaba gerekir. Farzedelim uğraştı yaptı unutmayın Riot Games hiç bir zaman oyuncusunu mağdur bırakmaz kontrol eder ve böyle bir durum varsa banı dahi kaldırabilir. Tabi bana göre bunu yapması yanlış birşey çünki suç sizin üyelik şifrenizi vermediğiniz sürece giremez.

ReA Artificial

Junior Member

15-03-13, 05:03

Bilgileri verebilirim yeterki ulaşılsın..

Legend Baltazar

Junior Member

22-03-13, 17:47

neye basınca ticket açılıo

EvolutionDanger

Junior Member

25-03-13, 23:26

şifre nasıl değiştiriliyo

R4m0s

Tamirci

26-03-13, 02:53

Site üzerinden hesabım a tıklıyorsun seçenek var orada şifreyi değiştir diye tıkla değiştir

1234511 ... 18