Efsane kostumler.

Comment below rating threshold, click here to show it.

MuptéLa

Junior Member

14-03-13, 04:29

EFsane kostumler ne zaman açılır. ve yakında gelecek efsane kostüm varmıdır ?

Mvrat

Senior Member

14-03-13, 05:10

Ne zaman açılır dediğin indirimse, bir kaç ay önce oldu, bir daha uzun zaman olmaz. Belki sezon sonu/başı.

MuptéLa

Junior Member

14-03-13, 15:08

Alýntý:
Mvrat kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Ne zaman açılır dediğin indirimse, bir kaç ay önce oldu, bir daha uzun zaman olmaz. Belki sezon sonu/başı.
indirimden bahsetmiyorum. kendi fiyatı ile ne zaman satışa çikar şuan kullanılamıyor diyor

Alkoer

Senior Member

14-03-13, 20:59

Kullanılamayan kostümler efsane yada normal farketmiyor sadece özel günlerde satışa sunulabilir.Tabi hangilerinin satışa sunulacağının bir garantisi yok.Yılbaşında 4 tane efsane kostüm indirimdeydi mesela.
Annie , Twisted Fate , Heimerdinger ve Tristana.

MainShock

Junior Member

15-03-13, 00:27

bildiğim kadarı ile efsane kostümlerin hepsi açık zaten şu anda. kullanılmayan kostümler o gün veya hafta özel bir durum için yapılıp satışa sunulan ve sonra birdaha hiç satışa sunulmayacak kostümlerdir. zaten efsane kostümler toplam 14 tane ezrael için 3250 geri kalanlar ise 1820 değerinde. Annie , Twisted Fate , Heimerdinger ve Tristana için efsane kostüm yok sadece sınırlı sayıda çıkarılan kostümler vardı. efsane ile sınırla sayıda olanları birbiriyle karıştırmayın. mağaza ya girdiğinizde efsane veya sınırlı sayıda diye 2 seçeneği seçerek hangileri olduğunu görebilirsiniz.

TUGRA Gelmir

Senior Member

15-03-13, 00:45

yılbaşını bekle. açılmaz denilen kostumler yılbaşı yarı fiyatla bir veriliyor millet neye uğradığını şaşırıyor.

Alkoer

Senior Member

15-03-13, 04:58

Alýntý:
MainShock kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
bildiğim kadarı ile efsane kostümlerin hepsi açık zaten şu anda. kullanılmayan kostümler o gün veya hafta özel bir durum için yapılıp satışa sunulan ve sonra birdaha hiç satışa sunulmayacak kostümlerdir. zaten efsane kostümler toplam 14 tane ezrael için 3250 geri kalanlar ise 1820 değerinde. Annie , Twisted Fate , Heimerdinger ve Tristana için efsane kostüm yok sadece sınırlı sayıda çıkarılan kostümler vardı. efsane ile sınırla sayıda olanları birbiriyle karıştırmayın. mağaza ya girdiğinizde efsane veya sınırlı sayıda diye 2 seçeneği seçerek hangileri olduğunu görebilirsiniz.
Oyuna başlayalı fazla olmamış senin zannedersem. Biz EU West te oynarken itfaiyeci tristana., Annie harikalar diyarında, uzaylı heimerdinger, muhteşem twisted fate satıştaydı 1820 RP. Daha sonra emekliye ayrıldı bu kostümler. Geçtiğimiz yılbaşında global olarak indirimde 910 RP ye satışa sunuldular.
Not: Bu söylediğim kostümlere hala efsane değil diyorsan yapacak birşey yok canın sağolsun

Edit:Kızıl baron corki yi unutmuşum oda efsane kostüm. Oda indirimdeydi yılbaşında.

IamFsD

Senior Member

15-03-13, 12:41

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Skins burdan hangilerinin legendary hangilerinin limited vs olduklarını öğrenebilrisiniz. Legendary skinlerin bi daha açılması taraftarı olabilirim ama limitedların tekrar açılmasını istemem, Sonuçta bi victorious janna 2. sezonda gold elo ve üstüne sahip olanlara verildi bunun o şekilde kalmasını isterim.. 43 tane legendary skins var 15 tanecik değil yani

Alkoer

Senior Member

16-03-13, 10:17

Alýntý:
MFX ImFsD kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Skins burdan hangilerinin legendary hangilerinin limited vs olduklarını öğrenebilrisiniz. Legendary skinlerin bi daha açılması taraftarı olabilirim ama limitedların tekrar açılmasını istemem, Sonuçta bi victorious janna 2. sezonda gold elo ve üstüne sahip olanlara verildi bunun o şekilde kalmasını isterim.. 43 tane legendary skins var 15 tanecik değil yani
Çok güzel bir kaynak sunmuşsun ama biraz ingilizceden Türkçeye çevirmeden kaynaklanan yanlış anlamalar var sizde. Şu şekilde açıklayım legendary = efsanevi anlamında bu kostümler 1820 rp ( pulsefire Ezreal hariç . o zaten türünün tek örneği 3250) fiyatla oyunda satılmaktalar. Legacy = miras, kalıt tam çevirisi olarak lol de kullanılan deyimi ise efsaneleşmek oluyor. Bir kostüm çıkıyor uzun zamanlar satılıyor ,kullanılıyor artık kült haline geliyor, zamanla yeni çıkan kostümlere bakarak görsel olarak eksikliği ortaya çıkıyor bu kostümler emekli ediliyor. Satışta olmayan bu kostümler efsaneleşmiş kostümler oluyor. Daha sonra bir yılbaşı veya özel bir günde satışa sunulabilirler tekrar ama tamamen şansınıza istediğiniz kostümün olması.Normalde indirime girmeyen efsane kostümler geçtiğimiz yılbaşında olduğu gibi indirimle satılabilir tabiki emekliye ayrılmış olanları 910rp. Limited Time = Sınırlı süre için yapılan kostümler bunlar isminin hakkını veriyor . Örnek yılbaşına özel noel baba dan uyarlama bir şampiyon kostümünü daha sonra almanız mümkün değil.(Her yılbaşında birkaç kostüm oluyor be şekil her seferinde farklı şampiyonlar) Victorious Janna şampiyonlar şampiyonu Riven bunlar çok özel kostümler satışa sunulma ihtimalleri yok.Sembolize ettikleri şeyler var onlara hitafen yapılmış kostümler..

Assasin34

Member

02-11-13, 20:31

Sevgili MuptéLa,
Efsanevi kostüm 1820 RP fiyatlıdır.
Destansı kostüm 3250 RP fiyatlıdır.
Destansı kostümler şu an için iki tane diye biliyorum. Ezreal'in bir kostümü ve Ruh Bekçisi Udyr. Muhabir Janna da sanırım efsanevi.

Kullanılamıyor dedikleri sınırlı sayıda dağıtılan ve bitmiş olan.