Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

4.16 Yaması Patch Yükleme Sorunu (Çözüm)

Comment below rating threshold, click here to show it.

JDM Tabula Rosa

Junior Member

09-10-2014

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle "" Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.1.107 "" Dizinine giriyoruz yani Lol'ün kurulu olduğu kısma uzantıları aynen yukarıda olduğu gibi takip ediyoruz karşınıza deploy ve releasemanifest adlı 2 dosya görünecek bunların yanında " S_OK " dosyası olması gerekiyor yok ise hata büyük ihtimal bundan kaynaklanıyor. Bu linkten " DOWNLOAD (http://pc.cd/Jzs) " dosyayı indirip o dizine atarsanız büyük ihtimal sorununuz çözülecektir en azından ben bir çok yolu denememe rağmen en sonunda bu şekilde patch'i tamamlayabildim.

WRG

Junior Member

09-10-2014

0 bayt lık boş bi dosya yüzünden onca insan bu sorunu yaşıyor. Ne söylesem bilemedim. Allah ıslah etsin...

YaBaduDa

Junior Member

09-10-2014

olmuyor aga

BlackZZ

Junior Member

09-11-2014

Kardeşim çok sağ ol... Bunu paylaşıp herkese yaymaya çalışacağım çok teşekkürler!

TURKO2

Junior Member

09-11-2014

olmuyorsa ne yapacağız

TURKO2

Junior Member

09-11-2014

Alýntý:
JenisTheHUN:
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle "" Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.1.107 "" Dizinine giriyoruz yani Lol'ün kurulu olduğu kısma uzantıları aynen yukarıda olduğu gibi takip ediyoruz karşınıza deploy ve releasemanifest adlı 2 dosya görünecek bunların yanında " S_OK " dosyası olması gerekiyor yok ise hata büyük ihtimal bundan kaynaklanıyor. Bu linkten " DOWNLOAD (http://pc.cd/Jzs) " dosyayı indirip o dizine atarsanız büyük ihtimal sorununuz çözülecektir en azından ben bir çok yolu denememe rağmen en sonunda bu şekilde patch'i tamamlayabildim.

gene olmuyorsa ne yapacağız

Çen

Junior Member

09-11-2014

yine olmadı kardeş

Shopper

Junior Member

09-12-2014

Çok sağol oldu ne zamandır bunun çözümünü arıyordum sağol.

the delikurt

Junior Member

09-12-2014

kardesim bu link ten bir sorun cıkmıyor degilmi
?

Exerus

Junior Member

09-12-2014

Olmuyor