Forumda böyle bir hata yok yardım edin

Comment below rating threshold, click here to show it.

O K

Junior Member

10-03-13, 03:28

Merhaba arkadaşlar ,

Ben Windows 7 de LOL oynuyordum lakin bugun XP ye geçirdim bilgisayarımı ve Windows 7 ye kurduğum şekilde XP ye de kurdum ama masaüstüne gelen Launchere girme simgesine bastığımda karşıma şöyle bir hata geldi.

Not : Framework 4 , Microsoft Visual C++ kurulu. Oyunu'da iki kere silip yeniden yükledim.

http://c1303.hizliresim.com/17/b/kx5qd.jpg

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

10-03-13, 11:42

Uyumluluk değiştirmeyi denedin mi reis?

O K

Junior Member

10-03-13, 11:59

evet lakin orada xp yok

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

10-03-13, 12:01

Alýntý:
O K kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
evet lakin orada xp yok
Bu sorunun çözümünü daha hiç forumlarda görmedim-sadece bazı arkadaşlar uyumluluk değiştirince çözebilmişlerdi-, Destek'e bilet atarsan yardımcı olurlar.

O K

Junior Member

10-03-13, 12:09

atıcam zaten bayağı uyuz oldum çünkü windows 7 de olan şey xp de neden olmuyor acaba

O K

Junior Member

10-03-13, 12:33

Arkadaşlar sorunu çözüm çok şükür anlatıyorum.

Oyunu sildim Microsoft Air i kurdum. Sonra ise Microsoft Visual C+++ 2005 (2005'e dikkat) kurdum . Framework 4 vardı zaten. Windows Güvenlik Duvarını'da kapadım oyunu yeniden kurdum başarılı bir şekilde patch yüklüyor şu anda

Stormlicious

Junior Member

06-06-14, 16:06

Alýntý:
O K kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Arkadaşlar sorunu çözüm çok şükür anlatıyorum.

Oyunu sildim Microsoft Air i kurdum. Sonra ise Microsoft Visual C+++ 2005 (2005'e dikkat) kurdum . Framework 4 vardı zaten. Windows Güvenlik Duvarını'da kapadım oyunu yeniden kurdum başarılı bir şekilde patch yüklüyor şu anda
S.a kardeşim bu microsoft air dediğin nedir bi linkini atar mısın sana zahmet?

BRody241

Junior Member

10-08-14, 22:08

Arkadaşlar herkez microsoft visual 2005 c++ hatasını aldını söylüyor kesinlikle riota ticket atmayın size çok geç cevap vereceklerdir. ben size burda bunun çözümünü anlatacağım
Arkadaşlar genelde bu hata windows 8 de gerçekleşmekte ve format attıktan sonra olmakta bazı oyunların kurulumunda bu hatayla karşılaşıyoruz nedeni şudur :
temelli formatı windows 8 formatında windowsun tümünden atılmaktadır. ve bu nedenle de bazı programlar tümden silinmekte , ve birdaha da bilgisayarınıza uygun programları bulamamaktadır. bunlardan en çok sorun çıkaranlardan bir programda microsof visual 2005 c++ programıdır. bunun tek çözümü de şöyledir:
bilgisayarımızı windowstan değilde samsung üzerinden formatlıycaz bu kez samsung üzerinden formatladığımızada programlar kopyalanmakta. bu formatı attıktan sonra samsung recovery ve sw uptade ındırıp butun guncellemelerı almamız gerekecek ve böylece de artık hatamızı almıyoruz eğer sorusu olan varsa sorabilir ve arkadaşlar bu hata çözümü sadece ama sadece windows8 için geçerledir.