Pvp.Net Patcher Kernel yanıt vermiyor

12345 ... 7
Comment below rating threshold, click here to show it.

Overdose Eheh xd

Junior Member

09-03-13, 17:42

Selam Arkadaşlar.
2 saat önce bilgisayarıma çeşitli nedenlerden dolayı format atmak zorunda kaldım. Formatı attım oyunu kurdum çalıtırdım oyuna girerken gelen ilk resim geliyor. Öyle kalıyor bekliyorum fakat Pvpv.net Patcher Kernel yanıt vermiyor hatası ile karşılaştım. 3. format attıktan sonra baktım olmuyor sizden yardım isteyeyim dedim. Yardımcı olacağınızı umuyor şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teekkür ediyorum.

Hols

Tamirci

09-03-13, 17:49

http://tr.leagueoflegends.com/board/...ead.php?t=7822
Lütfen incele.

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

Overdose Eheh xd

Junior Member

10-03-13, 09:29

İlk olarak Hols e ve QQQ ya teşekkür ediyorum fakat onların tavsiyelerine göz atıım aradığımı bulamadım. Azim ile 5 hatta 6. formatımı atım. HDD de virüs olabilir diye HDD yi biçimlendirip yeniden eski işletim sistemim olan vistaya döndüm. Oyunu tekrar indirdim. Kurdum baktım birde ne göreyim! Yine aynı hata araştırdım ve windows güncelleştirmeleri ve .net Framework'ü yükledim. Suan oyun patch leri doluyor. Mutluyum. Sabrın sonu selamettir .

Mr Kayleternal

Senior Member

06-04-13, 02:33

• Öncelikle güncel olmayan bir Direct-x versiyonu kullanıyorsanız, bunu güncellemelisiniz.
  • Adobe Air bilgisayarınızda yüklü değilse yüklemelisiniz. Güncelleme istiyorsa onu yapmalısınız.
  • Oyuna girmeden önce, LoL simgesine sağ tıklayıp, yönetici olarak çalışturmayı ayarlayın.
  • Windows güvenlik duvarınızı kapatın ve antivirüs yazılımınızı etkisiz hale getirin.

Şunları denermisin lütfen.

Zigucity

Junior Member

10-05-13, 20:42

363363636

Purt

Junior Member

10-05-13, 21:48

Alýntý:
Seco34 kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
  • Öncelikle güncel olmayan bir Direct-x versiyonu kullanıyorsanız, bunu güncellemelisiniz.
  • Adobe Air bilgisayarınızda yüklü değilse yüklemelisiniz. Güncelleme istiyorsa onu yapmalısınız.
  • Oyuna girmeden önce, LoL simgesine sağ tıklayıp, yönetici olarak çalışturmayı ayarlayın.
  • Windows güvenlik duvarınızı kapatın ve antivirüs yazılımınızı etkisiz hale getirin.

Şunları denermisin lütfen.
Ben denedim olmadı lütfen yardım edin bilgisayar win 8 ondanmı

Kami No Batsu

Senior Member

10-05-13, 21:58

Alýntý:
Purt kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Ben denedim olmadı lütfen yardım edin bilgisayar win 8 ondanmı
https://support.leagueoflegends.com/...tcher-Problems Dil İngilizcedeyken incele.

berko1999

Junior Member

04-06-13, 19:52

kaç gündür bu problem yüzünden oyuna giremiyodum . düzelir umuduyla silip tekrar yükledim saatlerce yüklensin diye başında bekledim ama olmadı yine aynı saçmalık ben oyunu bırakıyorum yetti artık çocuk mu kandırıyolar

Loerds

Junior Member

13-06-13, 19:16

bendede aynı sorun var yardım edermisiniz

12345 ... 7