Kennen vs Vladimir.

Comment below rating threshold, click here to show it.

Pooples

Member

25-10-13, 23:02

Kennen ve vladimir arasinda kaldim sizce hangisi alinmali neden?

CarryMePlease

Senior Member

25-10-13, 23:10

vlad gerekli kabiliyet ve rünlerle lanede çok iyi teamfighttada iyi tanklar ama bir kennen kadar etki yapamaz teamfighta

The Blue

Senior Member

25-10-13, 23:11

İki şampiyonunda team fightlarda oldukça büyük etkisi var. Hatta katkı bakımından birbirlerine eşit diyebiliriz. Ama stunu sayesinde kennen bir tık daha önde sanki fakat vladmir combatta daha uzun süre hayatta kalabilir.

AzaTR

Senior Member

25-10-13, 23:18

Kardeşim Bende kennen var onun için kennenden yana durucam.

3 skil atınca zaten stun özelligi çok işe yarıyor. Ultiyi açıpta ewq atarsan adam sersemliyor(q yu kime attıgına bağlı) bu şekilde tf lerde çok önemli bir rol alıyorsun. Enerji ile işlemeside ayrı bir özellik çünkü q skili habire atılması gerek bir skil oldukca fazla bir şekilde adama q atman gerek. çok rahat bir hero da değil . ilk basta zorlanırsın ama sonra alışırsın mesela bu sabah akali geldi karsıma w skili hiç bir şey yapamıyor ben ulti açıp e basıp giriyorum halkaya direk kill alıp kaçıyorum yani çok rahat bir şekilde kill alabilicegin bir herodur kennen

LSD Lumpy

Senior Member

25-10-13, 23:27

Alýntý:
AzaTR kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Kardeşim Bende kennen var onun için kennenden yana durucam.

3 skil atınca zaten stun özelligi çok işe yarıyor. Ultiyi açıpta ewq atarsan adam sersemliyor(q yu kime attıgına bağlı) bu şekilde tf lerde çok önemli bir rol alıyorsun. Enerji ile işlemeside ayrı bir özellik çünkü q skili habire atılması gerek bir skil oldukca fazla bir şekilde adama q atman gerek. çok rahat bir hero da değil . ilk basta zorlanırsın ama sonra alışırsın mesela bu sabah akali geldi karsıma w skili hiç bir şey yapamıyor ben ulti açıp e basıp giriyorum halkaya direk kill alıp kaçıyorum yani çok rahat bir şekilde kill alabilicegin bir herodur kennen
çok iyi penta atar diyor yani

Dvynn

Senior Member

25-10-13, 23:31

Kennen ve Vladimir aynı rol şampiyonları gibi görünse de çok değişik şekillerde kullanılabilirler. Vladimir'in kendinden sustaini(?) olduğundan, bir adet hextech alıp sabahlara kadar ayrık ittirebilirsiniz. Kennen'a göre tek eksiği rakibi bir anda yok edemiyorsun ama can çekiştiriyorsun.

Kennen takım savaşlarında alan etkili sersemletmesi ile daha çok iş yapabiliyor. Kennen yani işte "this unit is a flippin' ninja."

Pooples

Member

26-10-13, 09:01

Yorumlar icin cok sagolun beim icinde kennen bi tik onde idi.Vladda gerckten ii kennendan sonra onu alacagim.

ByUrahara

Member

26-10-13, 09:29

hangisi tek atıyosa onu al