Forum Arşivlerine hoş geldin!

Panolara geçtik diye yılların dijital birikimini, tonlarca baytlık muhabbetleri kaldırıp atacak değiliz ya? Eski forumlarda kalan her şeyi gezintiye ve kopyalamaya açık bir şekilde burada tutuyoruz. Eski şampiyonlar hakkındaki tanıtım yazılarından tut, DP'nin maç saatinin seksen farklı şekilde sorulduğu konulara; panolar yerini alana kadar forumda yazılıp çizilmiş ne varsa burada bulabilirsin. İşin bittiğinde, istersen yeni panolara geçip League of Legends hakkında dönen son yorum, tartışma ve konulara kaldığın yerden devam edebilirsin.

PANOLAR'A GİT

League Of Legends Kasıyor

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

SupLee

Junior Member

04-20-2013

İyi günler benim bir sorunum var.
League Of Legends'de bir oyuna başlayınca başlangıçta fps 80-110 arası oluyor.
Kendi koridoruma geçince minyonlar gelmeye başlayınca 60 lara düşüyor buraya kadar sorun yok . Birisi ile teke tek savaşa girince oyundaki fps'm 5 lere düşüyor ve ayrıca oyunu alta ındırıp tekrar açtığımda bu sorun gidiyor.Sonra tekrardan kasmaya başlıyor Riot yardımcı olurmusun lütfen.

TheChildOfSaints

Senior Member

04-20-2013

Ekran kartı sürücünüzü güncelleyiniz.Ardından Ramlerinizi kontrol edip oyun grafik ayarlarınızı düşürün.

SupLee

Junior Member

04-20-2013

Alýntý:
TheChildOfSaints:
Ekran kartı sürücünüzü güncelleyiniz.Ardından Ramlerinizi kontrol edip oyun grafik ayarlarınızı düşürün.

Güncel zaten ramlerde düzgün oyun grafik ayarlarını da en düşüğe aldım anlık kasmalar oluyor 7 fpsye düşüyor.

Kami No Batsu

Senior Member

04-20-2013

https://support.leagueoflegends.com/entries/21515504-FPS-Sorunlar%C4%B1n%C4%B1-Giderme

SupLee

Junior Member

04-20-2013

Alýntý:
Kami No Batsu:
https://support.leagueoflegends.com/entries/21515504-FPS-Sorunlar%C4%B1n%C4%B1-Giderme

Ben zaten bakmıştım. Hiç biri işe yaramıyor.

TekBipRepYep

Junior Member

08-11-2014

benımde lol kasıyor ama sadece toplu savaslarda kasıor

Black Swastika

Junior Member

08-11-2014

Bir bilgisayar almayı dene..Bence tuvalet kağıdından bağlanarak fps ni düşürüp zevkini bölmesinden iyidir

1