Güncelleme %33 de kalıyor!!!YARDIMM!!!!!

First Riot Post
1234511 ... 15
Comment below rating threshold, click here to show it.

XxxPEYNIRxxX

Member

14-10-12, 15:41

Arkadaşlar oyunu yüklüyorum tıkladığımda çıkan küçük giriş ekrarnında güncelleniyor diyor bende 1-2 saat bekliyorum alttaki tamamen dolmuş üstteki %33de kalmış lütfen yardım allah rızası için..İlk yüklememdede böyle olmuştu sonra ikincide düzeldi...CD den yüklediğim içinmi acaba????

Riot Grumbles

Ürün Yöneticisi

17-10-12, 18:17
1 of 1 Riot Posts

Bu genel olarak karşılaştığımız bir sorun, Güncelleme Başarısız Oldu hatasıyla karşılaşıyorsan, güncelleme penceresini kapatıp tekrar açarsan, güncelleme normal bir şekilde devam edecektir. Eğer bu sorunu yaşamaya devam edersen lütfen oyuncu destek ekibimizle bağlantıya geç.

TorbaciKardes

Junior Member

14-02-13, 15:46

valla Benimde hala %33 kaldı Pc kapandı güncellme hata olustu falan diyor devam diyorum %33 de takılı durdu

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

BladeKnigt

Junior Member

17-02-13, 19:37

VOBank_tr_TR diye bir dosyada takılı kalıyor.tekrar açınca %33 ten ve ikinci adımdan başlıyor.ne yapmalıyım

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

17-02-13, 19:40

Alýntý:
BladeKnigt kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
VOBank_tr_TR diye bir dosyada takılı kalıyor.tekrar açınca %33 ten ve ikinci adımdan başlıyor.ne yapmalıyım
Verdiğim linktekileri yaptın mı?

Woldemor

Junior Member

18-02-13, 00:06

Alýntý:
XxxPEYNIRxxX kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Arkadaşlar oyunu yüklüyorum tıkladığımda çıkan küçük giriş ekrarnında güncelleniyor diyor bende 1-2 saat bekliyorum alttaki tamamen dolmuş üstteki %33de kalmış lütfen yardım allah rızası için..İlk yüklememdede böyle olmuştu sonra ikincide düzeldi...CD den yüklediğim içinmi acaba????
Client'i kapat aç düzelir kardesim

danTess

Junior Member

18-02-13, 18:55

O değilde oyuna çift tıklıyorum League of legends yazısında bir donma oluyor oyunu kapıyo daha acmadan bu konuda bilgisi olan acill cevap verebilirmi bu olay son güncellemeden sonra meydana geldi

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

18-02-13, 19:11

Alýntý:
danTess kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
O değilde oyuna çift tıklıyorum League of legends yazısında bir donma oluyor oyunu kapıyo daha acmadan bu konuda bilgisi olan acill cevap verebilirmi bu olay son güncellemeden sonra meydana geldi
Uzun bir süre bekledikten sonra - 1 veya 2dk gibi - ve birkaç denemeden sonra hala açılmıyorsa yönetici olarak çalıştır. Aynı sorun bende de var ama ben 1-2 dk bekleyince veya yönetici olarak çalıştırınca sorun çözülüyor.

danTess

Junior Member

18-02-13, 19:19

Ya deniyorum sürekli öylede olmuyor sitede verilen adımlarında hepsini yaptım bi çözüm bulamadım en son bu günde arkadaştan aldım güncel halini onda sıkıntı yok ama bende gene league of legends yazısında biraz bekledikten sonra uygulama kapama hatası veriyo

1234511 ... 15