Seslendirme Yarışması Finalistleri

First Riot Post
Comment below rating threshold, click here to show it.

Riot Mito

Ağ Projeleri Sorumlusu

08-03-13, 20:45
1 of 2 Riot Posts

2 hafta önce başlattığımız seslendirme yarışması siz sihirdarlar tarafından yoğun bir ilgi gördü. Yarışmaya 200’ün üzerinde aday video gönderdiniz. 5 Mart’ta biten kayıt sürecinin ardından, Riotçular olarak adaylar arasından en iyi 10 seslendirme videosunu belirledik.

Şimdi sıra siz sihirdarlarımızda! Facebook üzerindeki uygulamamızı kullanarak vereceğiniz oylar ile finale kalan 10 seslendirme videosu arasından birinciyi, siz sihirdarlarımız belirleyecek. Kazanan sihirdarımız ödül olarak ileride çıkacak bir şampiyonu seslendirme şansını yakalayacak.

Bakalım sizlerin oyları sonucunda, önümüzdeki dönemde çıkacak bir şampiyona sesiyle hayat verecek sihirdarımız kim olacak?

Adalet Meydanlarında görüşmek üzere!

Quiramosh

Junior Member

09-03-13, 14:21

Riot TR'ye yaklaşık 10 ticket attım eko, arkafon, ses efekti hakkında. 2 kere yasak dendi, 10 videonun 8'i üzerinde oynanmış, n'aber abi? ksjfdhsjdhfsdf

wwwookieee

Junior Member

09-03-13, 16:56

çok isabetli olmuş sesleri değiştirme fikri. o ne leş sesler öyle.

Quantronnes

Junior Member

09-03-13, 18:42

Sesler üzerinde çok fazla oynama var, biraz daha temiz sesten çıkan yeteneği görmek isterdik.

Morpheusccc

Junior Member

09-03-13, 18:47

Daha güzellerini daha iyilerini dinlemiştim. neye göre bunlar seçildi acaba merak ediyorum.

Guner Efendi

Junior Member

09-03-13, 22:10

Alýntý:
Quiramosh kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Riot TR'ye yaklaşık 10 ticket attım eko, arkafon, ses efekti hakkında. 2 kere yasak dendi, 10 videonun 8'i üzerinde oynanmış, n'aber abi? ksjfdhsjdhfsdf

katılıyorum. topluluk gecelerinde de ısrarla program kullanılmayacağı söylendi ve forumda da açıkça belirtildi.

riot ya bizimle açık açık dalga geçiyorsun ya da bu işin içinde ben art niyet aramak zorundayım. başka bir mantıklı izahı yok bu işin. 1-2 de değil. gerçekten 8 videoda efekt kullanılmış.

çok yazık ve ayıp.

Riot BayE

Halka İlişkiler ve Topluluk Yöneticisi

10-03-13, 12:59
2 of 2 Riot Posts

Arkadaşlar merhaba,

Seslendirme yarışması için yaklaşık 200 farklı kayıt, sistemimize ulaştı. Riotçular tarafından oluşturulmuş 5 kişilik bir juri değerlendirmesi sonucunda ise 10 tane videoyu belirledik. Dublajı yapan sihirdarın ses tonu, vurguları, aksanı ve benzeri kriterler doğrultusunda bu kayıtlar seçildi.

Ses efekti olayına gelince, isterseniz ilk olarak kurallara göz atalım: http://tr.leagueoflegends.com/board/...ead.php?t=8810

Gördüğünüz gibi kurallar arasında bu konu hakkında herhangi bir madde bulunmuyor. Topluluk maçlarında da ses efekti kullanmayın diye bir şey söylenmedi. Sadece iyi bir çıplak ses her zaman efektli kayıda göre tercihimiz olacaktır denildi. Dinlediğimiz kayıtlar doğrultusunda da en iyi seslerin bunlar olduğuna karar verdik. Ayrıca seçilen sesler arasında efektsizlerin sayısı oldukça fazla.

Emin olun her yarışmada sizlerden gelen içerikleri titizlikle değerlendiriyor ve hak eden isimleri finallere taşıyoruz. Daha çok yarışmamız olacak. Yeni yarışmalarımıza da herkesin katılımını bekliyoruz.

Adalet Meydanlarında iyi oyunlar!

goksekor

Junior Member

27-03-13, 11:42

Selamlar,

Ne zaman sonuçlanacak bu yarışma? Ya da sonuçlandı da ben mi farkında değilim?

gururfurkan

Junior Member

03-02-14, 14:49

bir daha ne zaman yapılacak bu ses yarışması bi sene olmuş tekrar etseniz çok güzel olurud