Lig sistemi

First Riot Post
12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Tranceinmotion

Junior Member

12-02-13, 07:08

İlgili arkadaş bunu kendisi nereye uygun görüyorsa taşır.
konuma geliyorum .
yeni lig sisteminde kaç tane lig var? altın gümüş bronz vs. diye saymayın .
tam olarak kaç tane lig var??
çünkü ben silver 5 gözüküyorum ve adı ''Ryze's Eagles'' başka bir arkadaşım da silver 5 gözüküyor ama onun liginin adı '' Nami's .....'' bu tür benzer çok fazla fark var.
Türkiye serverındayım.

tam olarak kaç lig var hangisi daha iyi vs. sıralama listesiyle bildirirseniz teşekkürler.

bu arada oyunlarda alakasız rakipler geliyor. örnek aynı takımda hem platinden hem bronz 5 ten hemde gümüşten adamlar var ve cidden ''bot'' kadar oynayaman ''şampiyonlarını'' bile bilmeyen oyuncular rankedda oynuyor veya 30 lvl nasıl olmuş anlamıyorum 10 tane şampiyonla ranked giriyorlar??

Bu eşleştirmeyi lütfen aynı kümeyle yaparsanız memnun olurum veya yanıma 4 tane bot bir de ben alıp girsem daha kolay olur ranked 1e 9 oynadıgım oyunlar biliyorum ve %99 kaybediyorum. Teşekkürler.

Riot BayE

Halka İlişkiler ve Topluluk Yöneticisi

12-02-13, 11:28
1 of 2 Riot Posts

Merhaba,

Sorduğun soruların cevaplarını alttaki linkten bulabilirsin.

https://support.leagueoflegends.com/...Sistemi-ve-SSS

Riot Grumbles

Ürün Yöneticisi

12-02-13, 11:53
2 of 2 Riot Posts

Şöyle örnek vereyim 50 tane lig var bu ligler birbirlerine paralel. Her lig'de 5 aşama (Bronz, Gümüş, Altın, Platin ve Elmas) ve her aşamada 5 küme (I,II,III,IV ve V) var ve her kümede 50'şer oyuncu olabiliyor. Böylece 1 lig'de 1 aşama atlayan bir oyuncu aslında tüm liglerde aşama atlamış gibi olur ve bir anda genel sıralamada eski sistemde 1 derece yükselecekken yeni lig sisteminde 2500 derece yükselme fırsatını yakalar. Böylece sıralamalada aşağıda olan bir oyuncunun bile Şampiyona aşamasına erişme imkanı vardır.

Sybertooth

Junior Member

16-02-13, 09:10

ben suan gumus 1 de mucadele edıyorum. 0 puandayken 1 oyun kaybeettım. 0 puanda ıken kac oyun kaybedersem lıg duserım bı bılgı verırmısınız

QQQQQQQQQQQQQQQ

Senior Member

16-02-13, 16:11

Alýntý:
Jamiryo31 kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
ben suan gumus 1 de mucadele edıyorum. 0 puandayken 1 oyun kaybeettım. 0 puanda ıken kac oyun kaybedersem lıg duserım bı bılgı verırmısınız
Lig düşme yok sadece kümeden düşebilirsin.

BBazinga

Junior Member

09-07-13, 21:25

Sizden tek bir ricam var bir tane bir tane iyi oynayan birini alın canlı olarak yayına alın ve bronze beş ya da 4 ten çıkmasını deneyin bu kadar rezalet bir lig sistemi olamaz arkadaş en fazla 2 ya da 3 maç arka arkaya kazandın diyelim 4 te mutlaka trollerler ve çıkamazsın herkes kendi liginde oynamalı ve istediğin kadar arkadaşınla dereceli atmalısın arkadaşın farklı ligdeyse atama mesela ama bu sistemle fazla yürümez bu

CZ 75

Junior Member

09-01-14, 05:56

benim sizlere bi sorum olucak.
yeni 30 level oldum.16 şampiyonum açık, liglere girmem için veya dereceli oynamam için 10 maç kuralı var ya onlar ben şimdi direk normal 10 tane oynadığım maç mı olucak?
bilgilerinizi bekliyorum

Vâlex DeLone

Senior Member

09-01-14, 08:59

Alýntý:
CZ 75 kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
benim sizlere bi sorum olucak.
yeni 30 level oldum.16 şampiyonum açık, liglere girmem için veya dereceli oynamam için 10 maç kuralı var ya onlar ben şimdi direk normal 10 tane oynadığım maç mı olucak?
bilgilerinizi bekliyorum

Normal win sayın 500 olmadan ranked giremiyorsun ( en azından ben öyle olmasını istiyorum )

KFL Hellscream

Senior Member

09-01-14, 09:32

Alýntý:
Vâlex DeLone kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Normal win sayın 500 olmadan ranked giremiyorsun ( en azından ben öyle olmasını istiyorum )

ArcherOFace

Junior Member

19-01-14, 17:34

Bence de normal win kuralı getirilse iyi 300 win olmadan dereceli giremeseler yada 500

12