Kha'Zix Yardım !

Comment below rating threshold, click here to show it.

Teador123

Junior Member

26-01-14, 22:34

Darius almıştım.Oynayamadım bende kha'zix aldım bi ümitle ama çok zor hero alıştım artık ama comboları ve rünleri napıcam hiç bilmiyorum.Combo ve rün konusunda yardım ederseniz sevinrim.Acil olarak.

NMT HolyWhispeR

Senior Member

26-01-14, 22:42

rünler standartdır. maviler büyü direnci, sarılar zırh, kırmızılar ad veya arp
comboları değişkendir. ama en bilindiği e ile atlayıp önce q sonra w atmaktır. ikisinin sırası değişebilir

Yiğencixx

Senior Member

26-01-14, 23:25

rünler : mavi büyü direnci sarı : zırh kırmızı : ad cevherler : ad
kombosu e q w düz vuruş q r q r q
ilk q evrimleştir sonra e en son ulti
ilk q fulle sonra w en son e
ilk lewelde q aç sonra w sonra e
w luyu canın az ise rakibin dibinde at can gelsin yada minyona at
build :
ionia
son fısıltı
kara balta
kanasusamış
manaveren
koruyucu melek

NMT HolyWhispeR

Senior Member

27-01-14, 08:46

Alýntý:
Yiğencixx kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
rünler : mavi büyü direnci sarı : zırh kırmızı : ad cevherler : ad
kombosu e q w düz vuruş q r q r q
ilk q evrimleştir sonra e en son ulti
ilk q fulle sonra w en son e
ilk lewelde q aç sonra w sonra e
w luyu canın az ise rakibin dibinde at can gelsin yada minyona at
build :
ionia
son fısıltı
kara balta
kanasusamış
manaveren
koruyucu melek

Abicim yapmayin ya yalan yanlis bilgilerle insanlarin kafasini karistiriyorsunuz.
Q asil damage kaynagi diye gelistiriyosunuz ki evolvun q nun duz damageine bi katkisi yok. Ha sen 6 levelken karsi takimda hard tank olacagina inaniyosan amenna.
Bunun yanında söylediğin combo trde herkeste gordugum ise yaraz bir combo. Kha zixin ultisi o ise yariyor tabii ki. Bu combo daha hizli yurusun diye durup dururken ulti atanlarin eseri. Kha zixin combo su değişkendir. Ama temel kalibi yukarıda yazdigim gibidir. Itemlere gelirsek. Ionia tamam cooldown.
Ama kha zix tank degil. Yedigi ilk cc de olur zaten. Bu yuzden merkur. Kalip build sudur

Muramana
Karabalta
Kanasusamis
Malmortius
Merkur
Koruyucu melek veya son fisilti. Zaten sen tfde yasamaya calismiycaksin. Cunku tfde olmiycaksin. Senin gorevin hasarcilari aradan cikarmak.

Teador123

Junior Member

27-01-14, 14:49

Tamam saolun bi şekilde halledicem

MaxiiLeoni

Senior Member

29-01-14, 21:05

Alýntý:
NMT HolyWhispeR kullanýcýsýndan alýntý Mesajý göster
Abicim yapmayin ya yalan yanlis bilgilerle insanlarin kafasini karistiriyorsunuz.
Q asil damage kaynagi diye gelistiriyosunuz ki evolvun q nun duz damageine bi katkisi yok. Ha sen 6 levelken karsi takimda hard tank olacagina inaniyosan amenna.
Bunun yanında söylediğin combo trde herkeste gordugum ise yaraz bir combo. Kha zixin ultisi o ise yariyor tabii ki. Bu combo daha hizli yurusun diye durup dururken ulti atanlarin eseri. Kha zixin combo su değişkendir. Ama temel kalibi yukarıda yazdigim gibidir. Itemlere gelirsek. Ionia tamam cooldown.
Ama kha zix tank degil. Yedigi ilk cc de olur zaten. Bu yuzden merkur. Kalip build sudur

Muramana
Karabalta
Kanasusamis
Malmortius
Merkur
Koruyucu melek veya son fisilti. Zaten sen tfde yasamaya calismiycaksin. Cunku tfde olmiycaksin. Senin gorevin hasarcilari aradan cikarmak.
+1